Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, értékelitek, ha a fiú...

Lányok, értékelitek, ha a fiú szűz?

Figyelt kérdés
Előny vagy hátrány nálatok,lányok,ha a pasi még szűz még 20 év felett is?
2010. aug. 3. 20:47
1 2
 11/18 anonim válasza:

23:48! 21:20 vagyok. Ez most komoly? :D "mindegy kivel csak valakivel lefeküdjek" ?? :D Ez egy kicsit gáz nem gondolod?

:D

2010. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem, az előző barátnőmmel odáig nem jutottunk el, azóta vége van, fél éve egyedül vagyok,lassan 18 leszek és már unom hogy egyedül csináljam, sőőt .....
2010. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Csajozzál, basszus... :DDD
2010. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de nekem hátrány. Most! Mert én is szűz vagyok. És én úgy gondolom nagyobb biztonságban érezném magam első alkalommal egy tapasztaltabb férfival. De később nem lenne hátrány abszolút. Nem érdekelne. Sőt talán jó lenne, mert valószínű aki 20 év felett még szűz az már nagyon szeretne szexelni, óriási vágy van benne és gondolom nagy az étvágya is. Szóval sok szex, és ráadásul én taníthatnám meg neki hogy úgy csinálja hogy nekem is jó legyen. Jó lenne. Meg valahogy jó érzéssel töltene el a gondolat, hogy én taníthatom meg neki azt amivel később majd örömet okozhat a nőknek.:)

18/L

2010. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kellett ezt kiírnod... még fél perc és már jönnek is az ajánlatok. :DDDDD
2010. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17 evesen hova sietsz, en 19 vagyok es szuz, na es akkor mi van?! Nem dol ossze a vilag. Ossze fog jonni, ha nem gorcsolsz ezen. Eddig en is folyton problemaztam, hogy jaj istenem mar 19 eves vagyok es nem voltam novel, szuzen halok meg, stb... Egy csaj se jott ossze! Mostanaban leszarom, es kezd megjonni a szerencsem.
2010. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
17 éves fiú: na, te egy igazi szűzkrva vagy:D
2010. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Végülis igaz. Csajoknak nem olyan kell, aki sex miatt akarja felszedni. Aki leszarja a sexet, és úgy közeledik azt észreveszik.
2010. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!