Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, értékelitek, ha a fiú...

Lányok, értékelitek, ha a fiú szűz?

Figyelt kérdés
Előny vagy hátrány nálatok,lányok,ha a pasi még szűz még 20 év felett is?
2010. aug. 3. 20:47
1 2
 1/18 anonim válasza:
majdnem minden esetben hátrány. aki szűz az tapasztalatlan, nincs otthon a témában. így kevesebb esélyed is bevágódni.
2010. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
előny! :)
2010. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

Hát én baromira örültem, mikor megtudtam,hogy szűz! Jó érzés az, hogy nekem adja :)

Meg a másik, hogy nem kell tartani tőle, hogy elkapok vmit, meg vagy együtt fedezitek fel a dolgokat, ami szuper, vagy a csaj olyanra formál, ami neki tökéletes, és nem lesznek rossz beidegződéseid. Meg mi és értékeljük, hogy nem kúrtad meg a fél várost! Egyébként meg mért jobb az, ha egy pasi tagadja? Vállald csak,az a nő, aki szeret, annak kellesz így is, ha egyébként még cikinek is tartaná!!!! N..

2010. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nekem előőny :) igaz, tapasztalatlan, de ugy alakitom a szexualitását ahogyan én akarom :)
2010. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nálam előny, de csak mert akkor némileg magabiztosabb tudok lenni, nem kell azon aggódni hogy vajon az előző barátnője jobb volt-e, stb. 19L
2010. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Nálam előny, mert én is az vagyok, és szűzzel szeretném elveszíteni, egyrészt azért, mert akkor nem kell majd azon izgulnom, hogy ő esetleg tapasztalatlannak fog tartani. Másrézt viszont nem csak az számít szerintem, hanem az hogy szeressétek egymást. Legalábbis nálam így van. Az pedg csak hab a tortán, ha még ő is szűz.

17/L

2010. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
csak ha még wowozik is mellé
2010. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szűz lányoknak mindenképpen igen.

Nemnagyon akarom ismételni, ugyanazért, amiket felettem leírtak, h nekem adod oda a szüzességed, nem kúrtad szét a fél várost, vigyázol rám, gynegéd leszel, és ha én is szűz vagyok, akkor fogalmam sem lesz róla, hogy milyena rossz szex, még ha rosszul is csinálsz vaalmit:)

2010. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
"aki szűz, az tapasztalatlan"?! Hát szerintem ez nem mindíg van így, létezik oylan is, hogy elég jó ahhoz képest, hogy szűz, esetleg csak hamar elmegy.
2010. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

én szűz vagyok, de nekem már mindegy kivel csak valakivel lefeküdjek:)


jelentkezők írhatnak privit:)


17f

2010. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!