Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én 17 éves lány vagyok (2éve...

Én 17 éves lány vagyok (2éve nem szűz), a barátom 19 és még szűz. Okozhat ez valamiféle problémát kettőnk között?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, hogy ő még szűz,de nem biztos, hogy elég határozottnak érzem magam arra, hogy velem legyen először...szerintetek kellemetlen lesz nekem, hogy ő még teljesen tapasztalatlan, de én már nem?
2010. aug. 2. 16:37
1 2
 11/14 anonim válasza:
16:41-es vagyok.Az hogy tapasztaltabb vagy nem probléma.Fogd fel úgy hogy mutathatsz neki egy csomó új fantasztikus dolgot.És ha tetszik majd neki akkor mindig emlékezni fog rád...és nem csak azért mert te voltál neki az első:D
2010. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ma 16:49- Mi van akkor ha két tapasztalatlan fekszik le egymással?? Nem hiszed el, hogy az csodálatosan is "elsülhet"?? Hihetetlen, hogy milyen egyesek felfogása.


Kedves kérdező:

szerintem nem lesz kellemetlen se neked, se neki. Ha megvan a kölcsönös bizalom és SZERELEM, akkor a maga módján tökéletes lesz! Engedd el magad, és tedd a dolgod, hidd el, hogy ő is tudni fogja mit kell tennie. :)


E 21/N

2010. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 McKúr ***** válasza:
Inkább gyere hozzám baby, segítek neked
2010. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Legyél önző! Ha szűz a pasid, akkor alakítható! Te mondod meg neki, hogy mit és hogyan, mivel te vagy a tapasztalt nő, mindent meg fog neked tenni! Használd ki a lehetőséget (persze jó értelemben) és sok sikert hozzá! És örülnénk ha megtudnánk, hogy mi lett a dologból! :D
2010. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!