Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én 17 éves lány vagyok (2éve...

Én 17 éves lány vagyok (2éve nem szűz), a barátom 19 és még szűz. Okozhat ez valamiféle problémát kettőnk között?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, hogy ő még szűz,de nem biztos, hogy elég határozottnak érzem magam arra, hogy velem legyen először...szerintetek kellemetlen lesz nekem, hogy ő még teljesen tapasztalatlan, de én már nem?
2010. aug. 2. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom, hogy lehet probléma akkor nem fekszel le vele?
2010. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Holdtündér ***** válasza:
Vedd kezedbe az irányítást és mindkettőtöknek jó lesz.
2010. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Ne parázz azon, hogy te leszel neki az első. Ez a fiúknál annyira nem mérvadó.

Csak ha vannak hibái, akkor azokat oszd meg vele, de természetesen finoman :D

2010. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ez fordított esetben szokott inkább megtörténni.Hogy a fiú idősebb és nem szűz a lány viszont igen.És akkor is átesnek rajta.Ez nem olyan meglepő dolog.És ha szeretitek egymást akkor ez nem lehet akadály.
2010. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ha azt mondod,hogy lesz, akkor is lefekszunk, csak ilyen helyzetbe még nem kerültem,és ezért furcsa. Az eddigi kapcsolataimban (a legutóbbi pl 15 hónapig tartott) mindig a barátom volt a tapasztaltabb.... most pedig én vagyok az, és ez olyan érdekes érzéssel tölt el :D :D
2010. aug. 2. 16:42
 6/14 anonim ***** válasza:
igen okozhat problémát, a barátod kanos lesz és megdugja a pincsidet
2010. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
paraszt :/ :D
2010. aug. 2. 16:46
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Na haragudj, hogy ezt mondom, de nem járnék olyan sráccal, akinél tapasztaltabb vagyok. Ez még nem gond, mivel szűz vagyok...de pl így sem járnék szűz pasival. Szeretem ha egy srác tudja mi a dolga és ha ő irányít. Én meg ha nem akarok valamit csak azt mondom, állj.

Persze ha téged ez nem zavar, akkor szerintem nem lesz gond. De minél hamarabb fektesd le :)

2010. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond, nyugodj meg:) Gondolj bele: mi van, ha 2 tapasztalatlan ember fekszik le egymással? Előbb vagy utóbb mégis sikerül nekik, hiszen a vérükben van:D Lazulj el, és minden rendben lesz ;) N/17
2010. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te mit szóltál volna, hogy az a srác, aki elvette a szüzességed azért nem akart volna veled lefeküdni, mert tapasztalatlan vagy.
2010. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!