Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztésénél...

Szüzesség elvesztésénél vérzek. Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
Ha elvesztem a szüzességemet akkor vérzek.. hogyan lehetne azellen védekezni hogy az ágy, ágynemű ne legyen véres? Segítseteekk... a barátom a fürdőszobát javasolta , de ott nekem nem menni, végülis milyen pózban?:O segítsetek...
2010. júl. 31. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
tegyetek magatok alá valamit az ágyra még. de nemhinném hogy annyira vérezni fogsz, hogy minden tiszta vér lesz. Sok lány nem is vérzik csak max 1-2 cseppel:)
2010. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy régi lepedő, vagy törülköző :)
2010. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Bammeg.

Honnan tudod, hogy vérzel a "szüzesség elvesztésénél"? Hányszor vették már el a szüzességet?

Te rendszeresen elveteted a szüzességed vagy wtf? :O

2010. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem csak a vér miatt gond, hanem az aktus után -ha nem használnak óvszert- a lányból kifolyik a sperma,ami szintén szennyezheti a lepedőt. Szóval nem értem miért szólják le egyesek a kérdezőt! Jogosan kérdi
2010. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
basszuus.. még 1x sem vesztettem el a szüzességem.. muszály mindíg mindenbe belekötnie valakinek.. köszönöm aki értelmesen válaszolt :) Ezt a kérdést azért tettem fel mert nem voltam biztos benne hogy menniyre fogok vérezni.. és utólsó kommentelő, te hány éves vagy 10?:O
2010. júl. 31. 15:56
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2010. júl. 31. 15:56
 7/12 anonim ***** válasza:
én nem véreztem egy cseppet sem, egyébként ne arra gondolj, hogy zúdulni fog belőled a vér, sztem ha vérezni is fogsz, az pár csepp lesz, de az is lehet, hogy Te sem fogsz vérezni.
2010. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valami törölköző, vagy lepedő amit utána ki lehet mosni. Ne izgulj lehet nemis vérzel. Bár én nagyon véreztem, a takaró a lepedő sőt még a párna is olyan lett, bár eléggé bele jöttünk. De semmit nem éreztem, vagyis nem fájt. Csak utána "takaríthattam" magam után. Így utólag jobb lett volna ha én is előre ezen gondolkodok. De nyugi te lehet nemis vérzel :)
2010. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :D
2010. júl. 31. 16:33
 10/12 anonim válasza:

Hát én nem akarlak elkeseríteni,de nekem nem egy-két csepp volt..

törölközőt ajánlom!:)

2010. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!