Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hol tudnák az interneten...

Hol tudnák az interneten könnyedén alkalmi szexpartnert találni, aki elveszi a szüzességem?

Figyelt kérdés

22/F

ez van... segítsetek léci :)


2010. júl. 29. 21:26
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
ez inkább testi szükséglet.
2010. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
70%
ne hordjátok már le mert szeretne már dugni egy jót!
2010. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
ezaz :D utolsónak teljes mértékben igaza van :)
2010. júl. 30. 09:46
 14/23 anonim ***** válasza:

nem muszáj netten,ismerkedj meg egy lánnyal,aki lehet h jobb lesz ha fiatalabb lesz nálad az tuti h bele megy..vagy megy el egy buliba..de ha neten akarsz akkor www.chat.hu ..

de a lányok valamilyen szinten "élvezik" h egy idősebb pasinak veszik el a szüzességét..Velem ez volt)(:

de h h eddigi csajaid nem akartak töled semmi olyant? (ha akarod ird meg privibe:P)

2010. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
az a probléma , hogy nekem még nem volt csajom. ez lehet az én híbám volt , lehet kezdeményezőbbnek kellene lennem. az az igazság , hogy nem tudom , de nem akarok szüzen meghalni . haverommal épp azon beszélgettünk , hogy mi lenne ha én lennék az egyetlen ember a földön , akkor mit csinálnák ? mondom haveromnak keresnék még túlélőket , valaki még csak túlélte volna , ha én is és akkor új emberiséget hozunk létre. xd Haverom: és mivan , ha már nincs több nő a földön. rádöbbentem , hogy az igazán gáz lenne , és mivel lassan itt van 2012 , ezért arra gondoltam , hogy a biztosság kedvéért addigra elvetetem egy ribancal a szüzességem és akkor mindenk oké lesz :) lehet kicsit furcsák a körülmények , de ez a beszélgetés rádöbbentett arra , hogy itt az idelye kicsit élvezni is az életet , ahogy tudom, amíg még van rá lehetőségem .
2010. júl. 30. 13:18
 16/23 anonim válasza:
100%
Mondjuk ha ilyen fárasztó a dumád, akkor nem csodálom, hogy még nem volt barátnőd.
2010. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
köszönöm , hogy rámutatsz a hibáimra
2010. júl. 30. 22:34
 18/23 anonim válasza:
0%
micsoda probléma(Y)
2010. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is lassan 24 éves leszek és én is szűz vagyok.

Őszintén tedd a szívedre a kezed, mennyit tettél a cél érdekében.

Egyik előző válaszolónak, ha könnyen tudna szórakozóhelyen ismerkedni akkor már régen nem lenne szűz.

Nem olyan nagy dicsőség prostival elveszíteni. Én azért is nem megyek el, pedig már eszembe jutott, mert nekem a fejembe csak az motoszkálna,hogy hogyan lehetek ekkora balfék, hogy még egy nőt se tudtam összeszedni, és tiszta égés lenne magam előtt is.

A haverodék nem próbáltak segíteni, bemutatni lányoknak.

Egyébként hajrá csak meg ne bánd, hallottam ilyenről, hogy valakinek ez feltornázta az önbizalmát, de nem biztos, hogy ettől jobban fog menni a csajozás.

Egyébként szerintem elbizonytalanodtál, mert ha biztos lennél a dolgodba akkor elindultál volna egyből, anélkül, hogy ismeretlen embereket megkérdeztél volna róla. Gondold ezt át, a haverod mit tanácsolt.

Egyébként. rosszlanyok.hu, videkilany.hu, beszamolok.hu

2010. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Óvszert vigyél magaddal.
2010. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!