Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 4 év Ritmikus Gimnasztikázástó...

4 év Ritmikus Gimnasztikázástól átszakadhat a szűzhártya? Olvastam arról, hogy sporttól átszakadhat.

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
...gteszed érte. De ha már együtt vagytok, akkor valószínűleg tud a fenti esetről, és hisz neked...
2010. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A páromnak elmondtam hogy előfordulhat ilyesmi. Azt mondta nem zavarja, mert legalább nem fog nekem fájni, csak én szeretném ha úgy zajlana le az első ahogy kell :S
2010. júl. 22. 20:48
 13/18 anonim ***** válasza:
Mit számít,hogy átszakad e vagy sem?!:) Az első együttlétkor különben sem követelmény a vérzés.Ha megkérdezik tőled,hogy szűz vagy e még és azt mondod igen,akkor az úgy van,nem fognak benne kételkedni.:)
2010. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem mindegy, hogy átszakad-e a szűzhártya, vagy nem, nem attól leszel szűz, vagy nem szűz.

A szüzesség elvesztése inkább lelki folyamat, mindegy, hogy van-e szűzhártyád, vagy nem... Hacsak nem arab a pasid....

2010. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem, nem arab. :D
2010. júl. 23. 21:47
 16/18 anonim ***** válasza:

velem ugyanez történt, mint veled (pár csepp vér, azthittem megjött,de nem az volt) csak kézilabda edzés után.kemény sport amúgy, és nagyon kemény edzés volt. kb harmadik osztályos lehettem... :s

de ez nem "gáz" ne aggódj:)

18/l

2010. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ja és amúgy azt, hogy fáj-e nem a szűzhártya megléte befolyásolja, hanem hogy mennyire vagy szűk
2010. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
hülyeség. 11 év óta rg-zem. rengeteg rg-t ismrek érdekes modon eggyikkel sme történt ilyen. am neekem is van ilyesmi képem ;)
2011. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!