Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék lefeküdni a barátomm...

Szeretnék lefeküdni a barátommal! De nem merem megtenni! hogy tudnám magamból ezt a félelmet kiűzni?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefeküdni a barátommal de nem megy!Már fél éve járunk (ő 20 én 15) már 1 idelye eléggé próbálkozik de nemek ő lenne az első! Nagyon szeretném már megtenni de valamiért félek! Segítsetek hogy tudnám ezt a félelmet kiűzni, hogy végre megtehessem!
2008. nov. 16. 12:04
 1/6 anonim válasza:
37%
Csukd be a szemed szorítsd össze a fogad és tedd szét a lábad.
2008. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Azért félsz , mert még nem vagy rá felkészülve sztem...én mikor megtettem már nem féltem, biztos voltam benne hogy akarom...15 évesen sztem még kicsit korai, fél év meg annyira nem nagy idúő hogy ne tudjon még várni rád....

2008. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy 20 éves srác tud várni még fél évet, ott valami gond van.
2008. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Te nem azért szeretnél lefeküdni vele mert kívánod, hanem mert neki jót akarsz ahogy így ebből levettem.

Szerintem ne tedd.

A kérdésre válaszolva úgy tudnád magadból kiűzni a félelmet ha közösen szépen finoman felfedeznétek egymás testét, azt, hogy kinek mi jó, először csak simi, aztán jöhet az orál stb. Nem kell egyből a közepébe ugrani mert úgy tuti nem lesz jó.

2008. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek az előttem válaszolóval.

Ne csinálj semmi olyat amire láthatólag nem vagy felkészülve. Ha eljön az ideje akkor nem fogsz félni és ugyanúgy akarni fogod mint ő. Nyugodtan várhatsz, elég fiatal vagy, nem kell sietned. Ha a barátod tényleg szeret, akkor megérti és tolerálja a döntésed.

De addig se kell unatkoznotok, ismerjétek meg egymás testét...egy kis petting ugyanúgy kielégitő lehet mindkettőtöknek. Jó szórakozást!

2008. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha félsz, az ő kedvéért ne tedd! Ha tényleg szeret és fontos neki, hogy neked jó legyen, észreveszi, hogy nem az, és úgysem fogja élvezni. Azt teheted, hogy kivárod, amíg te is szeretnéd, és úgy sokkal nagyobb élményt tudsz neki nyújtani. Magadról már nem is beszélve...
2008. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!