Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak titeket zavarna ha...

Férfiak titeket zavarna ha egy nőnek fogszabályzója van? Rontaná el az összképet, utasítanátok vissza?

Figyelt kérdés

őszintén, félrebeszélés nélkül mondjátok meg nyugodtan a kemény igazságot, nem kell süket duma...


22N


2015. máj. 13. 23:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

felnőttkorban ne szabályozza senki a fogát mert szabályosan fogatlan lesz, vagy talán mégsem....nem éri meg mindenesetre rizikózni.

bár gondolom a doki az aggastyánokat is rá tudja beszéni...

2015. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
9%
Van ebben valami mocskosul vonzó. De, hogy mi, nem tudom. Olyan kislányossá teszi a csajokat. :D Brumm-brumm :D
2015. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
őszintén... persze, hogy rontja az összképet de nem zavarna
2015. máj. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

a csili csálé fog még jobban rontja az összképet :D


szóval egy + jel a változni akarásért,minden szempontot meg kell nézni.

2015. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Engem abszolút nem zavarna. Megint a média általi bugyuta sztereotípiákra hagyatkozunk? Na nem már! Egy fogszabályzós nő nem lehet értelmes? WTF?!


(Amúgy ezért kell borotválni nekünk, férfiaknak is ott lent, mert máskülönben beleakad a fogszabályzóba a szőr.)


27/F

2015. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

És akinek "nem áll jól" úgymond?

mert vannak akiknek jól áll mert szép maga a foguk de van akinek az se...

Olyan a fogszabályzó mintha rohadna az ember foga vagy feketeség lenne a szájában , nem?

2015. máj. 13. 23:34
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha csúnya a csaj, azon nem segít a fogszabályzó, egy széparcú csajon meg semmit nem ront.
2015. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
18%
Én már csak azt nem értem, hogy akik normálisan válaszoltak, azok miért lettek lepontozva? A fogszabályzós dooghoz meg annyit, hogy a nagy átlagnak tetszik.. valakinek igen, valakinek nem..
2015. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
27%
Szerintem nagyon szexi! És nem egyáltalán nem olyan mintha rohadna az ember foga.. akit szeretnék, így is nagyon szeretném, és izgatónak találnám! Ez az én kemény igazságom félrebeszélés nélkül! ;)
2015. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Miért van mindenki ennyire leszavazva , még az is aki azt vallja, hogy neki tetszik ?

Ki szavaz itt ennyire le mindenkit?:O

2015. máj. 14. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!