Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok miert a kulsore mennek?...

Lanyok miert a kulsore mennek? 14/F

Figyelt kérdés
A korombeli lanyok miert csak a kulsore mennek? Mert ez igy idegesito h szinte semki eselyem senkinel mivel nem vagyok az a szoke herceg... ezt nem ertem h miert van????
2015. máj. 11. 23:13
 1/8 anonim válasza:
Mennek akkor is, ha van pénzed
2015. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert gyerekek vagytok, ők is és te is, nem tudjátok még, hogy mi kell egy kapcsolathoz és hogy hogyan is működik az rendesen.
2015. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok az úri kényes p.csa.
2015. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiúk is 16/f de ez már csak így megy... viszont úgy vettem észre hogy a lányok körében jobban számítanak a külsőségek az ismerkedésnél
2015. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ma már nem a szőke herceg a nyerő hanem a néger, cigány kinézetű vagy ázsiai koreai japán :(
2015. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nemi vonzalom a kinézeten alapszik. Valószínűleg Neked se tetszene egy nagyon kövér lány, akármilyen kedves és jószívű lenne. El kell fogadni, emberek vagyunk, így működünk. Ne haragudj rájuk ezért, nem tehetnek róla, nemcsak Neked okoznak vele még szenvedést, hanem maguknak is, amikor majd mindig a jobban kinéző srácot választják, függetlenül attól, hogyan bánik velük.


Két dolgot tehetsz: edzel, mert később az izmok is fontosak lesznek (ilyen kis 18 alatti lányoknak csak az arcvonások számítanak, hogy helyes legyél, azon meg nem lehet segíteni), de ez évek, évtizedek múlva fog eredményt hozni, viszont csinálni már most kell, pont azért, mert nem fogod tudni bepótolni, és később hiányozni fog. Valamint az idő is Neked dolgozik, ahogy megtapasztalják, milyen az élet, kinövik ezt (teljesen sosem), és egyre több szempontot vonnak be, megnőnek az esélyeid. (A szépfiúké meg csökkennek majd).

2015. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De az alap h egy nagyon kover emberrel senki se jonne ossze viszont egy atlagos fiu az meg siman megoldhato.. En is atlagos kinezetu vagyok nagyon jo belsovel meg se kellek senkinek.. 16F
2015. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es vlm is ez van
2015. máj. 12. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!