Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akit egy buliba...

Van egy lány akit egy buliba láttam. Másnap bejelölt és azóta is beszélgetünk, de akar valamit? Többi lent

Figyelt kérdés
Ez kb 1 hete volt, de többször van olyan h egy beszélgetés félbeszakad másnapig, de ha meg téma van akk órákig tudunk dumálni. A beszélgetéseket többször szokta ő kezdeményezni, meg ír olyanokat ami a számomra kicsit arra utal de olyanokat is ami csak haverként ír az ember.

2015. máj. 6. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem lányként nagyon úgy tűnik, hogy akar valamit.
2015. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
meg néha van olyan h csak úgy lelép és vagy 3-4 óra után ír vissza :S
2015. máj. 6. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy dolga van, de nem akarja megmondani, mit csinál, hova megy.

Amióta megszabadultam a facebook ismerőseim nagy részétől, és nem töltöm az időmet a hülye posztjaik olvasgatásával, azóta én sem szoktam mindig megvárni, hogy válaszoljon az illető, ha sokáig nem ír.

Esetleg megkérdezheted, hogy merre járt, amíg nem volt facebookon.

2015. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó tegyük fel ígyvan és ha mondjuk elhívom és kitalál valamit? mert egyszer már próbáltam de állítólag dolga volt de teljesen mást csinált, és ha elhívom 2. szorra és megint mond vmit akk milegyen?
2015. máj. 6. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy a buliban láttad, az szimplán ennyit jelent csak, vagy beszélgettetek is? Tánc? Ilyesmik?

Ha egy hete beszéltek még csak, és vannak szünetek, az azért nem sok. Én is úgy találkoztam 2 hét után személyesen a második barátommal (akit itt ismertem meg gyakorin), hogy előtte folyamatosan, majdnem minden este 6-tól hajnali 1-2 óráig beszéltünk.

Lehet, hogy még bátortalan, vagy esetleg nem érzi rajtad, hogy te neked is tetszik ő (írtad, hogy arra utaló dolgokat is írt, hogy gondolom tetszel neki).

2015. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. és 5. vagyok: ha gondolod, írj privátot. Ott jobban meg tudjuk beszélni.
2015. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!