Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti miért nem értetek...

Fiúk, ti miért nem értetek abból, ha egy lány azt mondja, hogy nem akar semmit tőletek?

Figyelt kérdés
Egy srác elhívott kéthete randira, nem volt az esetem, de adtam neki egy esélyt, annyiból állt a randi, hogy sétáltunk egyet a városban. Végig távolságtartó voltam, és a végén meg is mondtam neki, hogy nem az esetem, nem éreztem semmit iránta egész idő alatt, és nem akarok tőle semmit. de azóta nem hagy békén. folyamatosan írogat nekem facen, hogy nincs e kedven vele ide, meg oda menni, hiába koptatom le folyton, volt fel is hívott. mi a f... baja van? és ez már nem az első ilyen tag.
2015. máj. 5. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem az eseted még a barátod lehet, nem? Lehet ő szeretne továbbra is barátkozni, ismerkedni. Nem tudom mit kezel ezen így berágni, nem erőszakolt meg.
2015. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Tiltsd le fézbukról, akár a telefonodról is (asszem lehet olyat), ha meg még tovább nyomul, küldd rá valami nagydarab ismerősöd
2015. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem barátkozni akar...
2015. máj. 5. 19:33
 4/9 A kérdező kommentje:
egyébként barátkozni sem akarok vele, mert egy idegesítő, okoskodó f.... pár perc után már úgy érezte, hogy ő kielemezhet engem és beleszólhat, hogy én mit hogy csináljak az életemben.
2015. máj. 5. 19:37
 5/9 anonim válasza:
ne vedd fel a telefont stb.
2015. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ez ennyire egyértelmű, akkor tényleg tiltsd le mindenhonnan és ne vedd fel a telefont. Egy idő után abba fogja hagyni.
2015. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Facebookon tiltsd le!

Telefonszámot probáltam a Telenornál tiltatni, de nem ment. Egy idö után csak belefárad. Ha felveszed-kinyomod, perkálja a kapcsolási díjat legalább.

2015. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
válasz : Lányok ti miért nem értetek abból ha egy fiú azt mondja hogy nem akar tőletek semmit?
2015. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lány azt mondja NEM:


A, fiú elfogadja -> ez esetben a lány szemében töketlen alak, aki nem érdemli meg őt


B, a fiú nem fogadja el -> ez esetben a lány szemében egy idióta, aki nem ért a szép szóból.

2015. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!