Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tényleg érdeklem?...

Szerintetek tényleg érdeklem? Mert én már nem vagyok biztos benne.

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel pár hónapja ismerjük egymást. Van amikor nagyon aranyos de mostanában nem igazán ír rám. Az ismerkedésünk során volt hogy egyik napról a másikra összejött egy másik lánnyal ami elég rosszul is esett és utána kb. két hétig nem is beszéltünk, aztán két hét után írt hogy nagyon sajnálja hogy ekkora barom volt, hogy nem tud elfelejteni és amikor a másik lánnyal van akkor is én jártam az eszében és hogy most már ő is belátja hogy tényleg belém szeretett. Azóta is beszélgetünk és gondoltam adok neki még egy esélyt (mert hát én tényleg szeretem) de mostanában nem igazán keres és kiderült hogy még mindig beszél azzal a lánnyal, akármi is van köztük.

Szerintetek még mindig érdeklem?


2015. máj. 6. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tud dönteni.Most a másik esélyesebb.
2015. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!