Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőknek miért fáj, ha néha...

A nőknek miért fáj, ha néha nekik kellene kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy mindig, de ha bejön nekik valaki, és az illető nem veszi észre, akkor inkább hagyja az egészet elúszni, minthogy lépjen valamit, azzal a címszóval, hogy "De hát ez a férfi dolga!"?
2015. máj. 4. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Mert a nők nem is tudnak, gyáva kutyák! hehe
2015. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Ez hülyeség, mert ha nekem valaki bejön, akkor mutatok apró jeleket, amiből leszűrheti hogy tetszik.
2015. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is néha olyan érzésem van, hogy az emancipáció a nőknek sem esett még le, hogy mit is jelent :)))

(tisztelet a kivételnek :) )

2015. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindíg elképedek mennyire képesek kifacsarni az emancipáció jelentését az emberek...

Hahó az nem a nemi szerepek eltörléséről szól. Amúgy lehet meglep de előfordul, hogy kezdeményeznek. Nem ez a gyakoribb de azért messze nem példátlan.

2015. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert az anyjuk, barátnőik azt tanították nekik, hogy a férfinak kell kezdeményezni. Még ha el is szalasztja élete szerelmét, akkor sem szabad neki kezdeményezni, mert az a férfi dolga. Ezt mindig határtalan baromságnak tartottam.


Svédországban rendesen meglepődtem, simán leszólítottak a lányok az utcán, hogy: "Látom, külföldi vagy, segíthetek?", vagy "Csak házakat fotózol, vagy engem is lenne kedved?". Egy csöppet sem volt kellemetlen, imádom a bátor és magabiztos nőket.

2015. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig ha igazan erdekelt egy lasi (ketszer) akkor kezdemenyeztem, egyebkent mindig nalam kezdemenyeznek. Az elso szerelmes volt belem, nem jartunk de az a tipikus felenk pasi rajongva szeret peldaja volt, ugyhogy varatlanul megcsokoltam egy semleges beszelgetes kozepen (soha tobbet nem csinalok ilyet, visszacsokolt es tokjo volt utana, de total para:-))


Masodszorra hasonlo rajongo felenk pasi aki kimutatja, de halal bena, ot pedig elhivtam randizni. Ezt a ket kivetelt eltekintve minden mas versenyzo talpraesett kezdemenyezo es ferfias volt, de ezek ketten,,,..atyaaam:-))


Viszont rajottem h mekkora batorsag kell egy fiunak ahhoz h megcsokoljon egy lanyt ha nem tudja, azaz nem biztos abban h az erzes kolcsonos, minden tiszteletem a pasike, de komolyan.


Az h ketszer megtettem.....tobbszor nem tudnam, es nem tudnek fiukent elni akitol kvazi elvarjak h o tegye meg, mert iszonyu nehez es baromi nagy batorsag kell hozza. Szoval ertekelm azokat a pasikat akik kepesek megtenni, es mivel en mar megtettem nemikepp lenezem azokat akik keptelenek ra, mert ha en kepes voltam legyozni a felelmeimet (hangsulyozom nem voltam biztos abban h a srac is akarja mert egy dolog h imadsz valakit, de ez egy bonyolult helyzet volt) akkor mas is le tudja:-)

2015. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne félj...ha a fogukra való f***t találnak, egyből kezdeményeznek bármit... Kapcsolatot, szexet.. stb. De ahhoz olyannak kell lenned, mint amit megálmodott a hülye sorozatokból meg divatmagazinokból. Ha már udvarolnod kell, azt jelenti lemész kutyába és talán elfogad.. "ha nincs ló..." alapon. De erre elég kevés az esély. Olyan lányok közül érdemes válogatni, aki pedáloznak érted. Ha nincs olyan, akkor megvan b*szva az egész. 39/F
2016. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!