Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok, hogyan...

Szerelmes vagyok, hogyan tudnék kezdeményezni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lány osztálytársamba. Én 16F, ő 16L. Suliban nem volt bátorságom beszélni vele. Csak néha van egyedül, de akkor is leblokkolok, és nem mereki odamenni hozzá. Korábban párszor írtam neki facebookon. Most érettségi szünet lesz hétfőn és kedden.
2015. máj. 2. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el egyet fagyizni, sétálni, satöbbi. Esetleg suli után arra menj haza amerre ő, és kísérd el egy darabon, dumáljatok. Ilyen roppant bonyolult. Ha nem mersz megszólalni, akkor pedig tökmindegy, majd 10 év múlva sírhatsz, hogy milyen töketlen voltál.
2015. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aladar12 ***** válasza:

szerdán odamész és megkérdezed, hogy hogy telt a hétvége? megírtad a matekházit? én a 2. feladat c részét nem tudtam, mert nekem az bonyolult. bla bla bla.

ja és meséld el, hogy miért félsz beszélni egy osztálytársaddal...

2015. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Félek, hogy elrontok valamit. Még sose csinálta ilyet.
2015. máj. 2. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!