Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az jót jelent ha egy lány azt...

Az jót jelent ha egy lány azt mondja, hogy szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés
Végülis én mondtam neki, hogy szimpatikus és azt mondta, hogy én is vagyok neki.
2015. máj. 1. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem jelent jót. Csak visszamondta amit mondtál neki. Ezek után azt mégse mondhatta, hogy undorítóan csúnya vagy. :D
2015. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk. Lehet igaz is, de lehet csak kedves akart lenni.
2015. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én olyannak nem mondom, aki nem szimpatikus. Olyan fiút nem dicsérek vissza, aki nem tetszik.
2015. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem mondok ilyet olyannak, akinek nem bírom a képét. Az jó, ha kedvel, de ennél azért többet kell elérned nála, ha tetszik.
2015. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez kb. semmit sem jelent.
2015. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha beszélgetünk is sokat ír, kérdez, szóval gondolom ha nem érdekelném nem tenné. Ismerve a mai lányokat, aki nem tetszik alig-alig ír, kimutatja, hogy nem érdekli vagy rosszabb esetben vissza sem ír a fiúnak.
2015. máj. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!