Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Buliban ismerkedésnél ezt...

Buliban ismerkedésnél ezt hogyan kezelnétek?

Figyelt kérdés

tegyük fel,h lány vagy.

szórakozóhelyen vagy , egy kis alkohol hatása alatt, de persze tudatodnál.

nem vagy egy kezdeményező típus, de ha egy fiú közeledik ,akkor nem utasítod el egyből,hanem elkezdesz vele beszélgetni,akár táncolni .

a fiú meg akar csókolni , esetleg ő sem teljesen józan , de te nem akarod hagyni,mert nem adod magad könnyen.

ezzel elhajtani sem akarod,a figyelmét sem akarod elveszíteni , egyszerűen ilyen vagy,hogy szereted ha egy fiú nem azonnal kapja meg amit akar ..most a csókra értem ezt.


hogyan viselkednél,abban a pillanatban mit súgnál neki,mit mondanál? hogy értse,h lehet róla szó majd,de vegye kihívásnak.


19 vagyok egyébként. nehezen szeretek meg valakit igazán,és az ismerkedésnél is úgymond sok kell ahhoz,h felkeltse valaki az érdeklődésem .

amit írtam,helyzetet , bele szoktam futni...kíváncsi lennék,Ti hogyan oldjátok/oldanátok ezt meg?


2015. ápr. 30. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én ha iszom, és tetszik az illető, akkor simán hagyom, hogy megcsókoljon. Szerintem ezt nem lehet diplomatikusan lerendezni. Ha elhajolsz, otthagy.
2015. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni a szájára tenni a kezed.

Vagy bejön, és megérti - vagy nem.

2015. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ehhez jobban kell ismernunk maj egymast. Vagy:

Meg ez korai. Vagy.

Meg nem ismerjuk egymast ehhez elegge.

Ezekkel tudattam az illetovel, hogy kesobb akarom es talalkozni is akarok vele rendszeresen. A mostani elettarsammal is igy tettem. Pedig szexmanias vagyok es meg perverz is.

2015. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

első, most itt nem az volt a kérdés, hanem h ha én semmiképp nem akarom a csókot,azt hogyan kezeljem.

2015. ápr. 30. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy bocsi, nincs semmi baj, de nem szeretnék még smárolni, de szívesen tölteném továbbra is veled az estém.
2015. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!