Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél ez mennyire...

Ismerkedésnél ez mennyire negatív jelző? Fiuk nektek mi jönne le ebből a viselkedésből?

Figyelt kérdés
Nagyon zárkózott lány vagyok és csak akkor beszélek ha muszáj. Általában ha tetszik valaki akkor is mereven kerülöm a tekintetét, előfordul hogy ránézek. Nem azért teszem mert lenézem őket, vagy mert annyira gyönyörűnek érzem magam hanem mert stresszelek. A külsőmből adódóan is, és gyakran előfordul hogy ez miatt rájuk se nézek. Viszont ha beszélgetni szeretne velem valaki arra nyitott vagyok, vagyis megpróbálok az lenni. Nem küldöm el vagy ilyesmi. Mit gondoltok, ez így külső szemmel mennyire riasztó? Igyekszem változtatni a dolgon. Sajnos nem mindig sikerül. L
2015. ápr. 24. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod, ezzel az a baj, hogy tökre az ellentétét csinálod mindannak, amiből egy srác le tudná szűrni, hogy bejön neked. Értem, hogy ez a zárkózottságodból adódik, de mégis. Kerülöd a szemkontaktust, hallgatag vagy, ez azt sugallhatja, hogy nem érdeklődsz. Próbálj gyakorolni, beszélgetni, szemezni fiúkkal, önbizalmat építeni.
2015. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!