Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam meg szepen es...

Hogyan mondjam meg szepen es udvariasan egy csajnak, hogy dugnak vele parszor ha akar?

Figyelt kérdés
de semmi szerelem meg jaras

2015. ápr. 29. 15:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nenj mar miquel te sem igy csinalod. kulonben nem lene tapasztalatod.
2015. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
pénz. sok pénz.
2015. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ugy fogom csinalni hogy kicsit drinkelek hogy ugy tunyon mint ha reszeglennek es akkor meg ha szarul sul el ra fogom az alkoholra
2015. máj. 1. 08:16
 14/19 anonim ***** válasza:
Természetesen nem, jeliska, sohasem így csináltam. Csak azt akartam érzékeltetni a kérdezővel, hogy akármilyen szépen és udvariasan mondja is, a mondanivaló ugyanaz marad: emberként semmibe se veszi a nőt, csak mint lélektelen guminőként, szexuális objektumként tekint rá.
2015. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Miert nem vennem emberbe? attol meg nem leszek rossz ember.
2015. máj. 1. 13:38
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja kerdezo roszember nem csak aljas mar bocs. szerintem elob tanulj egy kis illemtant es utanna kerfss szexpartnert. akkor mar talan tudod majd tisztelni is azt akivel dugni akarsz.
2015. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhogyan megpróbálhatod!

Valószínűleg elhajt a jó édes.......!

2015. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyit nem tudsz, hogy akarod egyáltalán megfarkalni?!
2015. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Őszintén mondd el neki, hogy jelenleg nem akarsz semmi komolyat, csak kalandot keresel. Ha benne lenne, akkor benne lesz, ha meg nem, akkor így is úgy is nemet mond. De így legalább őszinte vagy (ha mást nem, ezt becsülné talán benned - én legalábbis becsülni azért becsülném), és nem átvered/kihasználod, hanem tiszta lappal csinálod...
2015. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!