Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szemezésnek mekkora jelentős...

A szemezésnek mekkora jelentősége van?

Figyelt kérdés

gyakran szemezek csajokkal de a bénaságom miatt (nem merek általában odamenni) nem nagyon szokott semmi folytatása lenni, viszont ezen szeretnék változtatni, de mindig amikor egy csajjal gyakran összenézünk az van a fejemben hogy csak azért néz gyakran rám mert én is ránéztem és unatkozik és így legalább csinál vmi érdekesebbet vagy csak néz rajtam valami furát stb stb..

Tegnap egy 2órás előadáson körbenézegettem, megláttam egy csajt aki kb 4székkel elöttem és 4-5sorral arrébb ült. Megakadt rajta a szemem mert szép haja volt meg minden, ő pont akkor nézett hátra, meglátta hogy nézem pár secre összenéztünk aztán visszafordult. Onnantól kezdve elég gyakran forgolódott és mindig egy pillanatra rámnézett, volt amikor több másodpercig is tartott (vagy csak az idő lassult le:D) szóval elég egyértelműen szemezés volt..


Ez szép és jó, de a csaj nagyon szép volt én meg csak olyan átlagos kinézetű vagyok (bár izmos testtel mert kondizok), de akkor se éreztem magam egy kategóriában vele..


Szóval mint az alap kérdés volt, általában ha egy lány elkezd illetve folytatja (vagy nem tudom hogy mondjam) a szemezést, akkor az mindenképp azt jelenti hogy így elsőre bejövök neki vagy legalábbis szimpatikus vagyok vagy csak unatkozik?


Sajnálom, én már csak ilyen vagyok, nehezen lépek.. :D


A válaszokat Köszönöm!


2015. ápr. 28. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyit mindenesetre jelent, hogy egy pillanatra felkeltetted a figyelmét. Aztán ez a pillanatot meg is lehet ragadni, pl. jelen esetben azzal hogy következő órán odaülsz mellé, vagy eltöketlenkeded azzal, hogy megsérted a csajt azzal, hogy következő alkalommal már levegőnek nézed.
2015. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!