Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van jelentősége? 17L

Van jelentősége? 17L

Figyelt kérdés

Van egy srác, sokszor látom, találkozom vele reggelente, mikor iskolába megyek. Nem ismerjük egymást, de mindig köszön és már többször mélyen a szemembe nézett, mikor velem szembe jött. Délután dettó, mikor megyünk hazafelé. Szóval mindig odaköszön meg néz, pedig nem ismer sehonnan.


Jó persze sok ember köszön, de megfigyeltem, hogy mikor látótávolságba kerülök, már néz, sőt rajtam tartja és többször az arcomon felejti a szemét.


2015. ápr. 4. 17:23
 1/3 anonim válasza:
Szerintem fel kezdemenyezni a srac de látszik rajta hogy kivülröl bejössz neki
2015. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:
Határozottan, csak nem tudom, hogy aranyos, vagy ijesztő. Lehet félénk, és ha leállsz Vele beszélgetni, kisül belőle valami jó, de hallottam már rosszabb verziókról, amikor levakarhatatlan lesz valaki nagyon kellemetlen személyiséggel.
2015. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van jelentősége.Tetszel neki,de fél megtenni az 1.lépést.
2015. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!