Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kegyetlen húzás lenne tőlem,...

Kegyetlen húzás lenne tőlem, ha direkt egy lánnyal szeretkeznék először hogy egy pasi se csaphasson be, és ne hencegjen a szűzeségemmel ?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 16:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
Attól még szűz maradnál, egy lány nem tudja elvenni, észlény.
2015. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem tök mindegy? Akkor lesz egy olyan fiú aki először próbál fel.
2015. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%

Ti végtelenül ostobák, jaj. :D A szüzesség* elvesztését** szexhez társítjuk. Orális SZEX, anális SZEX, vaginális SZEX. ERGO - nem attól lesz valaki nem-szűz, hogy farok jár benne. :D Akármennyire is bántja az egótokat, a péniszetek nem varázspálca. :D

Nyomorékok. Lol. Mifsz. Nem hiszem el, hogy 2015-ben ezt külön mondani kell.


Kérdező, ez nem kegyetlenség. És ha hetero vagy, inkább ne kínozd magad.


*Szüzesség nem létezik. Ez egy középkori fogalom, ami a nők húspiaci értékét mérte.

** Senki nem veszt el semmit.

2015. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%
honnan veszed, hogy az én péniszem nem varázspálca? láttad már vagy mi? am a mondandód többi részével se értek egyet, de ez volt a legviccessebb.. :D
2015. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%
#15 Szerinted érdekel, mit makogsz nekem, te net huszár? :D
2015. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#14


Inkább nem mondok semmit...

2015. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 blackparazol válasza:
Az emberiség egyre betegebb lesz.Ha dugni szeretnél és hetero vagy akkor keress egy srácot ha biszex/leszbi vagy akkor se azért csináld egy lánnyal, hogy ne lehess egy srácé. Olyan "társat" válassz akit szeretsz vagy vonzódsz hozzá szexuálisan és a többit szard le.
2015. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#16 nos remélem, mert különben feleslegesen koptattam a klaviatúrát..
2015. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
a szex nem egyenlő azzal, hogy járt benned pénisz, ergo, akkor egy lánnyal veszítenéd el.
2015. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 vorarlberna ***** válasza:
70%
Az én péniszemből ektoplazma lövell egy párhuzamos univerzumból és egy szellemet próbálok kirakni vele amit egy hajadon szüzessége kelt majd életre és világuralomra tör majd. Előtte megeszi a bűnös női lelket aki egy lánnyal volt előttem, és azzal vérezte össze először a lepedőt.
2015. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!