Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mire vonatkozik/celoz egy...

Mire vonatkozik/celoz egy pasi ha megkerdezi h mit csinalsz kesobb?

Figyelt kérdés

Sorry, picit hosszu lesz.

Kulfoldon vagyok par honapja egy csaladnal babysitter, 10eves fiura vigyazok. Egyik delutan jottek haza vhonnan.., az a kisfiu akire vigyazok(Leonard) + egy kis baratja (Lionel) plusz egy srac/pasi. Ajtot nyitok beengedem oket, par perc mulva mondja Lionel, h o a baratom...(wow mondom nekem miert nincsenek ilyen barataim...) kezetfogtunk, Lionel megmutatta a pasinak az egyik kepet a nappaliban ami egy noi testet abrazol...pasi ramnez, viccelodunk h igen gyerekek :) aztan elmentek. Par hettel kesobb, mentem a suliba a gyerekert, megyek at az uton, vki megkerdezi, h Leonardert mesz? Ooo igen, mondom ees te? Fogalmam sem volt h ki o igy gondoltam megtudom, honnan ismerhet. Hat o volt a Lione baratja, mona h jon velem Nem tudja hol van a suli. Kozben beszelgettunk, mar ahogy, igaz h o 3nyelven beszel tokeletesen, en annyira nem... Aztan mikor odaertunk kerdezi h mit csinalok kesobb, mondtam nemtudom...vigyazok a gyerekre. Es este? Mondtam nemtudom, nincsenek itt a szulei igy valoszinuleg vele leszek, aztan elment a Lionel anyukajahoz, koszontek es ramnezett az anyuka.


Kerdes miert kerdezte ketszer? Ez most meghivas egy randira, v en kepzelek sokat? Azota nem talalkoztunk :(



2015. ápr. 25. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Itt nagyobb a gond mint a magyar politikában.
2015. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor ittvolt ugyanugy alltunk meg egymas mellett tukorkep szeruen, v h irjam...o jobb valla es az en bal vallam osszerve nala jobb labon a testsuly nalam a balon, gyerekek osszeneztek, mosolyogtak egy sort... A suli elott az anyuka eszre se vette h ottvagyok, mig el nem mentem elottem es ujra nem koszint a srac, koszont a no is, aztan anyuka visszafordult, gondolom megkerdezte h kivagyok...
2015. ápr. 25. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyasmi. Találkát szeretne.
2015. ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!