Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mik azok a külső...

Lányok, mik azok a külső tulajdonságok ami miatt eleve felejtős egy srác számotokra?

Figyelt kérdés
Pl. alacsony, szakállas, kövér ilyesmi :) és volt már veletek olyan, hogy elsőre úgy gondoltátok külső alapján nem tetszene, de ahogy megismerted meg szépült a szemedben ?

2015. ápr. 27. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Alacsony, tiszta ragya az arca,ha már az arca sem megnyerő.
2015. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek teljesen kopasz a feje, az nekem nem jön be egyáltalán. Ezen kívül a teletetovált, teleszúrt test sem tetszik, nem az én világom, valószínűleg a stílusbeli különbségek máshogy is megmutatkoznának a kapcsolatban.
2015. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Ez a fura igazából, hogy a lányok csak azt szajkózzák, hogy csak a belső a fontos, az a legfontosabb, azért ha úgy adódik, hogy eléjük állítanak egy olyat, aki belsőre tökéletes, külsőre nem igazán, az ugyanúgy nem fog nekik kelleni.
2015. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ezzel nincs is semmi baj, kémia nélkül nincs is szerelem, te se jönnél össze olyan lánnyal aki nem tetszik neked szerintem :) köszönöm az eddigi válaszokat :D
2015. ápr. 27. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha sokkal alacsonyabb nálam. Néhány cm nem zavar.

Ha igénytelen, ápolatlan. Pl. zsíros, korpás haj, nagy körmök, koszos, gyűrött ruha.

Ha extrém sovány vagy kövér.

Ha van rajta valami feltűnő, ami nekem nem tetszik. Pl. nekem nem tetszik a raszta haj, a hosszú haj, a piercingek. Vagy pl. múltkor láttam egy srácot, akinek az arcán volt tetoválás. Hát nem tudnám elképzelni, hogy a párom legyen.

Akit megismerek, megszeretek, az mindenki megszépül a szememben. Persze ez nem a fenti esetekre vonatkozik. :)

2015. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem tetszik : szőke haj,hosszú-félhosszú haj,ha nagyon kigyúrt-ha nagyon vékony,szakáll-bajusz,nagyon sűrű szemöldök,nagy sörhas,illetve ha nagyon szőrős mindenhol,intim tájékon is.
2015. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan dolog van, ami nem szimpatikus vagy épp nem kifejezetten tetszik valakin (kövérség, borotvált szemöldök, bazinagy fültágító, rohadó fogak stb.)

De azért attól, hogy valaki elsőre nem "ideál", attól még bele lehet szeretni. Konkrét példa: nekem pl. sosem tetszettek a túlsúlyos emberek, mindig is a vékonyabb, szálkásabb pasik jöttek be. Erre jött a jelenlegi párom, akit a jelentős túlsúlya ellenére is megszerettem.

2015. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Divatmajom stílus, testmódosítások, ápolatlanság és egyéb extrém esetek...

Ha nekem szimpatikus valaki, mindig megszépül a szememben. Még emlékszem mikor először megláttam a jelenlegi páromat, nem igazán tetszett... de most már odavagyok a külsejéért is :)

2015. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2015. ápr. 27. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!