Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy folyton 14-15 év körüli tini csajok gerjednek rám és most is járni akar egy 14 éves velem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy koromnál fiatalabbnak nézek ki, sokszor személyit is elkérik, de annyira fura, hogy mindig pont ez a 14-15 éves korosztály kezdeményez nálam. o.O 25 éves vagyok, de a korombeli csajok mintha észre se vennének. Jelet se adnak, talán azt hiszik fiatalabb vagyok tőlük. Pedig jobban örülnék, ha nem néznének pedomacinak, inkább egy 18 év feletti csajjal járnék, de sajnos nem én döntök, választok, hanem a csajok.
2015. ápr. 24. 12:53
 1/3 anonim válasza:

Gondolom a csajokat nem zavarja a korkülönbség. Az én exem is 10 évvel idősebb volt nálam (csak mondjuk én 20 voltam ő meg 30 ez azért jobb felállítás). Van egy fiú ismerősöm ő is mesélte hogy csak ilyen fiatal csajok próbálkoznak nála pedig ő is már 23 éves. De én a te helyedben hagynám ezeket a "kislányokat" úgyis találsz majd egy korban hozzád illő barátnőt :) (és akkor nem néznek pedomacinak ;) )

21L

2015. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Valószínűleg túl fiatalosan öltözködsz,ezért még fiatalabbnak nézel ki.

2. A korodbeli,25 körüli lányok,már gondolnak a jövőre (pénzre)és ezért idősebb,elegánsabb,pénzesebb pasikra mozdulnak.

3. MILF

2015. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam meg fordítva van, mikor fiatalabb voltam idősebb srácoknak kellettem most h húszon x vagyok a fiatalabbaknak...
2015. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!