Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most van esélyem, vagy már...

Most van esélyem, vagy már barát vagyok és nem akar járni vele? Ha van esélyem, mit tegyek? (Nem igazán tudok csajozni. )

Figyelt kérdés

Megismertem egy csajt. Együtt járunk spanyol órára, de nekem ki kell iratkoznom.

Ő most jött. Kb. 4 órán voltunk együtt.

1x mellettem ült. Akkor egész jól eldumálgattunk. (Már amennyit lehet órán.)

1x hazakísértem, kb. 5 percre lakik. Adtam neki 2 puszit (majd beszartam, de mindegy, a lényeg, hogy ez még nem sokat jelent.)

Aztán most csütörtökön a vonathoz kísértem el. Ez kb. 15 perc séta volt.

Dumáltunk, de sehogy nem tudtam mit kéne tennem.

Viszont, most kérdezett 1-2 dolgot rólam, és mikor jött a vonatja Ő hajolt felém, hogy adjon puszit. De lehet, hogy csak rendes volt és elköszönt. Nem tudom mit jelent ez a lányoknál.


Hogy nyomuljak rá?

Egyáltalán van esélyem? Vagy csak jó beszélgető partner vagyok?


Fontos lenne, mert most kedden lesz egy óra, amire nem tudok elmenni, majd újra csüt. És az lesz az utolsó napom a különórán.


2015. márc. 22. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

" Adtam neki 2 puszit (majd beszartam, "


hát én is :'DDDDDDD

bocs csak félreérthető :D

2015. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk hívd el valahová?
2015. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!