Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen ürüggyel érdemes...

Milyen ürüggyel érdemes ráírni vagy elkezdeni beszélni egy lánnyal aki az osztálytársam? 15F

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 21:58
 1/6 Mr. S válasza:
Ráírni a legkönnyebb, kevésbé stresszes és van időd átgondolni mit írj neki. Csak köszönj neki, kérdezd meg mit csinál éppen vagy ilyesmi aztán jön magától
2015. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tanulással kapcsolatban mondjuk? Elkérsz tőle egy anyagrészt, vagy megkéred, hogy magyarázzon el neked valamit. Aztán majd átterelődik a téma másik irányba.
2015. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek jó ötletek még légyszi
2015. ápr. 16. 22:03
 4/6 anonim válasza:
Te is szerelmes vagy osztálytársadba? vagy csak tetszik? :D én szerelmes vagyok osztálytársamba csak nem tudom mi írjak neki mert még egyszer nem beszéltünk facen xDDD szóval nekem is segíthet valaki nyugodtan :D
2015. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lehető legkönnyebb dolgod van, ha az osztálytársad.....gyakorlatilag bármi sulival vagy veletek kapcsolatos témáról beszélhettek...Még ürügy sem kell, nem egy ismeretlen lány...

Ott vagytok heti 5x összezárva, ennek ellenére miért írni akarsz neki? :)

2015. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gondolom azért mert nem sokszor szoktak suliban beszélni és fél hogy mit reagál ha csak így neki áll beszélni :D legalább is én ettől tartok
2015. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!