Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy osztálytársam utál és...

Egy osztálytársam utál és azzal "ijesztget", hogy felrak napiszarra. A szerkesztők ugye kiválogatják a beküldött képek közül, hogy melyiket érdemes felrakni?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki folyton azt mondogatta nekem,hogy felrak napiszarra. Fehérbőrű, teljesen átlagos lány vagyok. Álltam a folyosón és beszélgettem a barátnőimmel, ő pedig odajött és röhögve lefényképezett a mobiljával. Biztos vagyok benne,hogy napiszarra akarja beküldeni. De komolyan azt hiszi,hogy egy teljesen átlagos ruhában lévő, barna hajú, folyosón beszélgető lányt ki fognak tenni napiszarra?
2010. ápr. 1. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentheted.És ezt neki is nyugodtan megmondhatod.De attol hogy àtlagos làny vagy,màsok még talàlhatnak benned kifogasolnivalot.

Szerintem elöbb cselekedj,mig nem késö-.

2010. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
ha normálisan fel vagy öltözve, nem valószínű, hogy a szerkesztők kitesznek. de mond meg neki, hogy feljelented, mert ez illegális
2010. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, ez csak egy kis b*zi. Amúgy teljesen normális kinézetű emberek is felkerülhetnek napisz@rra, néha nem értem, mi a poén egy-egy képben... aztán meg ha fel is rak, pár nap múlva úgyis jönnek új képek, aztán ennyi, el leszel felejtve. Azért én szólnék az ofőnek, hogy mivel fenyeget az kis gennyláda. Am. nem lehet, hogy véletlenül bejössz neki és ezért b*zi?
2010. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném őt följelenteni. (már 2 éve szüntelenül beszól nekem mindenért és ezért nagyon elegem van belőle.) Mindketten 14 évesek vagyunk. Szóljak a szüleimnek,hogy jelentsük fel őt? Vagy hogy tudnám őt följelenteni és pontosan milyen indokkal? Nem tudom,hogy zajlik le az egész följelentés dolog. Egyébként a képen farmer nadrágba és piros pulcsiban vagyok. XD
2010. ápr. 1. 14:11
 5/17 A kérdező kommentje:
Az ofő nem tudna csinálni semmit. Nagyon gyenge jellem. Ahogy ismerem őt, azt mondaná a srácnak,hogy több ilyen ne forduljon elő.
2010. ápr. 1. 14:13
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Apád helyébe elmagyaráznám a kis gyökérnek, merre hány méter
2010. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Nemhiszem, de amúgy Bp. 9 kerület
2010. ápr. 1. 14:28
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tudnék csinálni. Normálisan nem lehet vele beszélni (már rengetegszer próbáltam).Minden erejével ellenem van, teljesen igazságtalanul. Van,hogy sírok is emiatt. Nem tudom miért utál, én kerülöm őt, ő viszont folyton ordít velem és fenyeget. Valakinek keményen meg kéne mondania neki,hogy mostmár igazán békén hagyhatna. De nem támaszkodhatok senkire. Az ofő ugyanolyan gyenge és tehetetlen lenne, mint én. Az osztálytársaim sajnálnak valamennyire és néha beszólnak neki egy "hagyd már szegényt" de mást ők sem tudnak csinálni. A szüleim pedig tudom,hogy hatalmas feneket kerítenének az egésznek és folyton a róla faggatnának. Mit tehetnék? Napról-napra egyre kibírhatatlan lesz ez az egész lelki terror...
2010. ápr. 2. 19:34
 9/17 anonim ***** válasza:
Gondolom cigány. 9ik ker. Másrészről kisgyerek. Sztem válts sulit.. Itt az évvége. Én is ezt teszem.
2010. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem cigány. Ránézésre nem is gondolná az ember,hogy mennyire cigányosan viselkedik.
2010. ápr. 3. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!