Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy osztálytársam utál és...

Egy osztálytársam utál és azzal "ijesztget", hogy felrak napiszarra. A szerkesztők ugye kiválogatják a beküldött képek közül, hogy melyiket érdemes felrakni?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki folyton azt mondogatta nekem,hogy felrak napiszarra. Fehérbőrű, teljesen átlagos lány vagyok. Álltam a folyosón és beszélgettem a barátnőimmel, ő pedig odajött és röhögve lefényképezett a mobiljával. Biztos vagyok benne,hogy napiszarra akarja beküldeni. De komolyan azt hiszi,hogy egy teljesen átlagos ruhában lévő, barna hajú, folyosón beszélgető lányt ki fognak tenni napiszarra?
2010. ápr. 1. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne foglalkozz vele, felesleges, mert soha nem száll le rólad! észre se vedd, és kész, nézd levegőnek.
2010. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem ha beküldi a képet ha nem ha ruhába vagy akkor nem raknak ki.

Az öregeknek nem szólnék, elintézném én magam szülők nélkül.

Osztályfőnöknek, igazgatónak szólnék.

Iskola cserét nem ajánlom annyira

2010. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A Bakátsba jársz? mert ha igen, akkor én is, hisz az a 9. kerbe van... ám a 18. kerületbe lakom:D(legalábbis elköltöztünk)

Szerintem nem kell feljelentened, hisz úgyse raknának ki! Nyugi, minden rendben lesz:D

2010. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok,de nagyon fontos hogy cigany vagy nem.S most hogynem cigany ?Mivel màsabb a helyzet?Ez nagyon érdekel.

Amugy én voltam az elsö vàlasz ado.

2010. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: a cigányok mindekibe belekötnek. örülj, hogy azzal a fajtával még nem találkoztál
2010. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Jobb mgelőzni a dolgokat: küldess neki (szüleiddel, felnőtt ismerősőddel) egy ügyvédi felszólítást, attól beijed.


Az ügyvédi felszólításhoz ügyvéd kell, és elég ijesztő tud lenni egy ilyen jogi szöveg, de nem kerül sokba az egész, hiszen ez még nem per, csak egy figyelmeztető levél.


Ha engedelmeskedik (a lány), akkor az ijedtségen kívül semmi baja nem lesz.


Szerintem egy-két ezresből simán kijön, és pár nap alatt lemegy az egész.

2010. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, véletlenül lányt mondtam, persze a fiúra gondoltam.
2010. máj. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!