Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a mai fiú ideál?

Ez a mai fiú ideál?

Figyelt kérdés

[link]


Adott egy lány, és egy fiú. A lány tök normálisan néz ki, de nézzetek már a fiúra, szerintem otthon vele törlik fel a földet, annyira kefe fej van.


Komolyan ilyen fiúkra van szükségetek lányok?



2015. ápr. 16. 21:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#10: Jaja, de ki mondta nekik, hogy próbálják ki az összeset??:D:D

Aztán lehet, hogy mégis kell neki fiú...egy másik ilyen? De ha mi megmondanánk esetleg erről a véleményünket, akkor az lenne, hogy mi mi jogon mondjuk meg nekik, kivel jönnek össze.....:)

2015. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Há nem látod, hogy művész a fiatalember?!

Szerinted a Feszty-körképet sima kis ecsettel csinálták?!

2015. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
De irritál, amikor fiúk picsognak...
2015. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A lányok tudják milyenek ezek a fiúk és aki ilyet akar magának az megérdemli a sorsát ergo én nem akarok ilyen lányt én egy érett gondolkodású erős jellemű ambiciózus céltudatos nőt tudok elképzelni a társamnak aki az ilyen fiúcskákat kikacagja és a fröcsögésükön túllát h kik is ők valójában...
2015. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
68%

A különbség az, hogy amíg a hülye lányok jól szórakoznak a páva fiúkkal, addig te itt siránkozol, meg olyanokat írsz, hogy a "normális fiúknak, mint például nekem"...

Gondolom ki vagy sportolva, igényesen öltözködsz, jó a humorod, meg minden, csak annyi a baj, hogy nem vagy páva...:D

Nekem sincs nőm, de én legalább nem a lányokban, meg a divatban keresem a hibát:)

(Amúgy a képet nem tudom megnézni, de lényegtelen is.)

2015. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

bocs nem én a férfiakat szeretem

legyen izmos és szexi

nem ilyen bu zifeje hát hogy néz ez ki

2015. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
15# Nem követem a mai trendet, de igényes a megjelenésem. A humorom egyedi, és nagyon színes. Nem tudom minek kell leoltani, de hát ezen az oldalon mást el sem lehet várni.
2015. ápr. 17. 12:31
 18/21 anonim ***** válasza:

ne általánosíts,én rühellem az ilyen hajat :DD

hosszú haj<3 \m/


14/L

2015. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Ha én ilyen hajat csináltatnék édesapám kopaszra nyírna, pedig már nem ált. iskolás kisgyerek vagyok XD
2015. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Hogy jött ide InuYasha?
2015. júl. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!