Honnan lehet tudni, hogy egy fiú azért nem szólít meg, mert fél, vagy mert nem érdeklem?
Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 20:30
11/21 anonim válasza:
De,én is ilyen vagyok asszem :D
12/21 anonim válasza:
Lökd fel "véletlen" és akkor lesz téma :D
13/21 Mr. S válasza:
áhá szóval mind a ketten féltek? Lebuktál:D
14/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igen :D Nem tudom, az tuti, hogy észrevett, mert pár hete már mosolyog, ha meglát. Igyekszem olyan helyzetet teremteni, hogy odajöhessen, ha akar, de nehéz, mert ált. nincs egyedül. Párszor volt olyan érzésem, hogy talán oda akart jönni hozzám, de nem tette. Szóval nem tudom meddig várjak még :D Lassan vége a sulinak, és nem is fogjuk látni egymást, attól félek.
2015. ápr. 16. 20:43
15/21 anonim válasza:
Nem neked kell megszólítanod :P
Oda mehetsz hozzá ha néz, majd ő megszólt ^^
16/21 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk ráköszönnék, az elmenne bátorításnak vagy hülyén jönne ki? :D
2015. ápr. 16. 20:50
18/21 A kérdező kommentje:
de fogalmam sincs, mit mondhatnék neki! :D
2015. ápr. 16. 20:55
19/21 Mr. S válasza:
- szia mizu?
hát nem sok
- akkor nem sétizünk egyet?
de persze merre menjünk?
- Ú Ú tudok egy tök szupcsi helyet
hát most kíváncsivá tettél
aztán mittudomén megy magától. Figyelted próbáltam úgy írni, hogy egyértelmű legyen ki a lány:DDD
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!