Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez nyomulásnak számitana?

Ez nyomulásnak számitana?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akiért nagyon odavagyok. Hétvégente egy helyen dolgozunk, hétközben ő egy másik étteremben. Nagyon ugy tűnik, én is bejövök neki, nem csak én szerintem! De eddig még konkrétan nem hivott el randizni, csak mindig néz, hozzám ér, stb. Nincs senkije, ezt is tudom. MOndjuk lehet hogy én nem viselkedtem vele eddig eléggé egyértelműen, általában eléggé lefagyok a jelenlétében.

De elhatároztam, hogy most már én is egyértelműen ki akarom neki mutatni, hogy ő kell nekem, hátha akkor ő is bátrabb lesz. Arra gondoltam, hogy mivel azon a helyen, ahol hétközben ő dolgozik, több ismerősöm is szintén ott dolgozik,ezért benéznék oda hozzájuk, hogy igy is több alkalmunk legyen találkozni. De ez nem lenne tul átlátszó? Nem tűnne nyomulásnak? Vagy ha egyértelműen ki akarom mutatni, akkor épphogy átlátszó kell hogy legyen?

Mi a véleményetek, mit tegyek, hogy beinditsam a dolgokat jobban?

Előre is köszi minden normális választ!


2015. ápr. 15. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretne gondolom lépne valami "komolyabbat"
2015. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:

Szerintem annyira nem jó a munkahelyen randizgatás, hisz ott másfelé kell figyelnie, nem tudtok egymásra időt fordítani, ha meg szeretne ciki lehet a főnökénél.:) Így meg tényleg olyan követed és bámulod őt munka közben szituáció lenne, ami akár fura is lehet (szerintem nem lenne még nyomulás, de határeset).


Kérdezd meg, hogy van-e kedve munka után csatlakozni hozzád egy általad egyébként amúgy is tervezett programhoz. Barátilag, munkatársilag, teljesen normális kérdés szerintem. És ha kettesben vagytok, ott már mindjárt felszabadultabb a légkör, lehet flörtölgetni!:)

(Azért amúgy is tervezett program, mert az megint lehet kellemetlen, ha Te hívnád gyakorlatilag randira, de ha megkérdezed, hogy van-e kedves csatlakozni hozzád, mert mindig eljársz ide munka után, akkor meg teljesen átlagos, Te ott leszel nélküle is, stb..:))

2015. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha ő is ugy viselkedik, mintha nagyon bejönnék neki, akkor örülne nekem ott is, nem? Meg nem ugy tervezem hogy odaállok és bámulom, hanem iszok egy kávét, beszélgetek a többiekkel stb...vagy pedig mit javasolnátok, hogy fokozhatnám az érdeklődését?
2015. ápr. 15. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!