Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelenthet ez? Bejövök...

Roxor3 kérdése:

Mit jelenthet ez? Bejövök neki vagy sem? Nyomulásnak veszi vagy sem amit csinálok?

Figyelt kérdés

Vajon bejövök/bejöhetek neki vagy nem? Ha nem akkor miért csinálja ezt?

Nem is tudom hogyan kezdjek hozzá, hogy értelmesen, röviden és egyszerűen mondjam el, de elkezdem valahogyan.. A suliban van egy lány, aki nem az évfolyamtársam, hanem 1-el alattunk van évfolyamba, de ugyanolyan tagozaton van ő is. Nagyon tetszik már régóta (tavaly év eleje óta, azóta nem is nagyon láttam/ vettem észre, vagy csak még most jött ide közben) azóta szinte a fejemből sem tudom sehogyan sem kiverni, állandóan ha felnézek valahonnan ha ülök a folyosón a szemem egyből oda irányul, pedig nem csak ő szokott ott lenni. Sokszor volt már olyan, (szerintem) hogy egymásnak ütközött a nézésünk. De még nem beszéltünk sose. Sokszor olyan véletlen helyeken találkozunk össze hogy az valami hihetetlen.. Nincs olyan nap amikor ne lenne ilyen. A Facebookon nagy nehezen rátaláltam a fotója alapján, bejelöltem, hosszú idő múlva elfogadta az ismerősnek jelölésemet. (Többször kijelöltem majd vissza, de mást egyből visszajelölt...) Aztán azóta több hónap alatt kb 4-5 bejegyzését és/vagy képét lájkoltam, volt olyan is amelyen nem csak ő volt rajta. Majd egyik nap egyik ismerőse szólt, reggel hogy te lájkolod xy képeit? nagyon nem tudtam mit szólni mondtam már valamit, majd később is megmutatta hogy kiről beszéltem és kérdezte tetszik mi.. nem válaszoltam hirtelen erre se ésszerűen.. Mit csináljak? Borzasztóan hülyén érzem magam, tanácstalan vagyok nem merek ráírni, mert félek hogy rosszul sülne el.

Mit kellene szerintetek csinálnom, hogy ne jöjjek ki vele semmiképpen se rosszul? Ha bármi kérdés van nyugodtan kérdezzetek, de LÉGYSZIVES CSAK NORMÁLISAN.

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM SZÉPEN.


2015. ápr. 14. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Bejösz neki.
2015. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja, de akkor is bizonytalan vagyok. Mit csináljak, mit kellene tennem hogy bebizonyosodjon, hogy bejövök neki? Irjak rá? Mennyek oda hozzá?
2015. ápr. 14. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező erre egy módszer van, szólítsd meg, de ne facebookon. Szólítsd meg ha éppen van időtök, beszélgess vele, aztán hívd el valahova. Ha nem teszed meg, esetleg megteszi más, és akkor rossz lesz nézni hogy mással van, te meg ott állsz és nézed. Ez legyen ami motivál, ha nincs hozzá bátorságod. Veszteni valód nincsen, tehát az ügyön csak nyerhetsz. A másik dolog, hogy ha beleállsz a dolgok közepébe, előbb utóbb megtudod hogy bejössz e neki vagy sem, és akkor nem fog felőrölni a félelem, és a kétely. Olyan hogy semmiképp se gyere ki ebből rosszul na olyat senki tud garantálni, benne van a pakliban, hiszen kétesélyes a dolog, vagy összejön, vagy nem. Vagy tetszel neki, vagy nem.

Tudom milyen érzés ez, voltam már én is ilyen helyzetben. Ami mindig segített, hogy magamat adtam, és random odamentem. Szóba elegyedtünk, ha van közös ismerős, közös program az sokat dob a latba, mert akkor szépen lassan válsz az ismerősévé, ezzel kiküszöbölheted, hogy a hirtelen szembesítéskor elutasítsa akár még a beszélgetést is.

A másik nagyon fontos dolog, hogy túl sokat remélsz, akarsz ettől a lánytól, holott még nem is ismered, fogalmad sincsen hogy ő mit akar. Magadat lovalod bele, és ezzel csak rontod az esélyeidet, mert nyomulósnak, furcsának fogsz tűnni.

Egyet fogadj el, ha ő nem érez semmit, vagy nem akar semmit, akkor nincs mese. Tovább kell lépni.

Sok sikert!

Légy bátor, és légy kreatív! Merj megszólítani és beszélgetni. Először csak beszélgetni akarj, megismerni, semmi mást. Ez a kulcsa!

2015. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!