Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? (meleg téma)

Miért van ez? (meleg téma)

Figyelt kérdés
Van ez a bizonyos Planetromeo nevű, úgymond társkereső oldal. Miért van az, hogy a fiatalokra ráírnak az idősebbek, ha a profilon fel van tüntetve a keresett korosztály? Ezek az emberek nem tudják felfogni a korhatárt? Nem mellesleg, amik az ember szép szóval visszautasítja őket, még fel is vannak háborodva. Én mindig is a saját korosztályomból kerestem párt. Ők miért nem képesek erre? Miért hiszik azt, hogy a minden fiatal 40-es pasikra bukik?

2015. ápr. 15. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert szegények attól félnek, nem kellenek már senkinek, ezért agresszívak
2015. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 István000 válasza:
100%

Mert ki vannak éhezve, szellemi prolik...


Ne is figyelj rájuk. Nem muszáj mindenkinek válaszolni. Egyszerűen nem érdemlik meg. ;)

2015. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Miért van az, hogy az ostoba tizenéves fiúkák képtelenek a normális kommunikációra más, idősebb emberekkel? Miért nem tanítják az idősebbek iránti tiszteletet a szülők és az iskolák?

Kiráz a hideg az olyan öntelt taknyosoktól, akik azt hiszik, hogy 16 évesen ők kakilták a hispán pepmpőt.


Megnyugtatlak, mindenki lesz idősebb, sőt, idősebb korodban is lesznek szexuális vágyaid. Nem tudom, mit fogsz érezni akkor, amikor a sokadik hülyével fogsz találkozni.

A megoldás az, hogy ahelyett, hogy itt hisztiznél amiatt hogy rádírnak és válaszolnak idősebbek, legyél büszke rá, hogy kellesz valakinek! Értékeld, hogy a másik időt szánt rá hogy írjon neked és őszintén leírta a korát is. Add meg neki(k) is azt a tiszeletet, amit majd te is elvársz másoktól.


F/44

2015. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy látszik az előző kommentelő sem bírja a visszautasítást. lol
2015. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mindenki tudja talán (?) hol a helye...én is a saját korosztályomban érdeklődőm,ismerkedem,kivételek,biztos vannak.erre nincs szabály...látok olyan párokat akik boldog kapcsolatban élnek /láthatóan!!!!/a kor kül.ellenére,és nem az "öregebb" tartja a az ifjabbat,és semmi vagyona sincs.csak szeretik egymást.és...kit érdekel...boldogok?-igen!kire tartozik?
2015. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vannak fiatalok akik KIMONDOTTAN az idösebbeket szeretik.Én 58!!!vagyok,és 17-27 közötti korosztályból négy,azaz 4 fiu is van,akivel jol érezzük magunkat.Lehet hiszitzni,fikázni.

Ja,és vidéken,mert Budpest a maga liberális romlottságával kapokodó kapcsolataival nem alkalmas igaz,öszinte kapcsolatokra,tapsztalatom szerint.

2015. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!