Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, melyik lánynál próbálkoz...

Fiúk, melyik lánynál próbálkoznátok előbb? Egy feltűnőbb egyéniségnél vagy egy visszahúzódóbb lánynál?

Figyelt kérdés
Nyilván csak szex esetén gondolom az előbbinél, de úgy általánosságban ismerkedési célzattal melyik típusnál kezdeményeztek inkább? Miért?
2015. ápr. 14. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
visszahúzódóbb,mert én is az vagyok.
2015. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki képes kinyitni a száját.
2015. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 To7ka ***** válasza:
100%

Én személy szerint sose szerettem a feltűnő, nagyszájú, nagyon mű, nagyon sorozatgyártott lányokat. Egyrészt se kihívást nem látok benne, egy alap unalmas sablon (nézd meg, van egy sablon fekete, mindene fekete rakat sminkkel, általában kivasalt haj műszemöldök, és van egy sablon szőke, mindene világosabb színű, de 100-at megnézel teljesen ugyanúgy akar kinézni), másrészt amikor 1-2 alkalommal mégis úgy alakult hogy így-úgy egy ilyen feltűnőbb egyéniséggel közel kerültünk egymáshoz, szörnyű tapasztalatok.... De még ágyban is, annyira katasztrofálisan nagyképűek, legrosszabb "kapcsolataim". Biztos valahol itt is igaz, hogy tisztelet a kivételnek, még nem láttam...


A visszahúzódó lányoknak ellenben szinte egytől egyig annyira különleges egyénisége van, ahogy külalakra se akarnak tucatok lenni, tele vannak egyedi dolgokkal, megfejthető titkokkal, érdekes élettel, és csodálatos napjaim voltak mindig velük.:)


Így utóbbinál, és tapasztalatból.

2015. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között, de ha csak e kettő között lehet választani akkor a visszahúzódóbbnál.
2015. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Annál, aki nem teszi az agyát egy jégkirálynő szerepben.
2015. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amelyik előbb mutat jeleket.
2015. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az aranyosabbnal
2015. ápr. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki, ha a szemébe nézek, v. egymás szemébe nézünk, a pozitívabb. Korábban íra vki., h. aki jeleket küld.

Nem az a gond, h. valaki feltűnőbb, esetleg határozttabb, hanem, ha egy lány/nő plasztik, belül (gondolati téren) üres, felszínes. Bár a fent említett műnő kategória többnyire ilyen, csak a külsőség érdeklik magában is (öltözködés, smink, frizura, szolárium, 'körmös').

Pár éve egy buliban egy ilyentől (kíváncsiságból) megkérdeztem, mit olvasott legutóbb.

Válasz: "Azt hiszed, még sulis vagyok?"


No comment...


Mielőtt még jöttök a kocka meg a bölcsész dumával, mérnök vagyok biztos egzisztenciával. Termszetsen tetszenek a szép lányok (bár a most divatos félelmetes műszempillákkal, szemöldökökkel, karmokkal, ill. pucsítós és csücsörítős profilképpel rendelkező csajokateket nem preferálom), de egy szint alá nem megyek le...

2019. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!