Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A kicsit visszahúzódóbb,...

A kicsit visszahúzódóbb, csendesebb srácokért nem igazán vannak oda a nők?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 02:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a baràtom ilyen. Társaságban. Ha letten vagyunk teljesen más :)
2015. jan. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Akármennyire is kulturált társadalomban élünk az ember még mindig egy állat, egy emlős. Az állatvilágban is a legerősebb hím párosodik a nősténnyel, az embereknél sincs ez máshogy. A magas, erős, magabiztos fiúk sokkal hamarabb találnak nőt mint a kicsi, vékony visszahúzódóak.
2015. jan. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit #2 ír, az lehet h szarul hangzik, de igaz.
2015. jan. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen nincsenek odáig értük, de én sem vagyok odáig a kuka csajokért... Én mindössze 168 centi vagyok, lehet épp emiatt, de egy egészséges önbizalmam alakult ki, talán, hogy kompenzáljam a magasságomat és így kezdtem valamikor 17 évesen a csajozós pályafutásomat. Talán "pofátlannak" mondana az aki kívülről figyel, meg sokat dumálok, de sok lányt ezzel hódítottam meg!
2015. jan. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is visszahúzódó vagyok, nem 5 perc mìg megnyìlok az emberek előtt, de utàna màr lelőni sem lehet. Viszont nem vagyok a csajok kedvence, hiába vagyok magas meg izmos, meg a látvànyomat is el lehet viselni. 21/F
2015. jan. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem töketlen, akkor nálam esélyesebb lenne, mint egy nagypofájú
2015. jan. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A visszahúzódó nem egyenlő a töketlennel?
2015. jan. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es.

Nem mindig függ össze a két dolog.

2015. jan. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is azt mondanám hogy olyan tipus vagyok, aki nehezen nyílik meg, nehezen engedek be új embereket az életembe, én meg ugye nem várhatom el, hogy ha valakivel nem úgy bánok hogy igen is jól érzem magam.... akkor ő majd újra meg újra el akarjon jönni velem valahova.


vagyis egy körforgás az egész, valahol jól érzem magam a másikkal esetleg mosolygok is, de nehezen oldódom fel a közelében.


és szerintem ez a leghátráltatóbb dolog, biztosan kinyírsz vele minden pozitív érzést a lányból.

2015. jan. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, simán odalennénk értük, csak az a gond, hogy mivel csendesek, nem igazán fognak kezdeményezni ...

ha igen, akkor szerintem simán esélyes

2015. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!