Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi kell ahhoz, hogy saját...

Mi kell ahhoz, hogy saját magamon kívül egy lány is észrevegye az értékeimet és/vagy elfogadjon és olyannak szeressen, amilyen vagyok? 26/F

Figyelt kérdés

Legtöbbször ahányszor próbálok szóba elegyedni egy lánnyal minden görcs meg agybaj nélkül, eleinte szimpatikusnak talál és szívesen beszélget velem, majd szinte minden átmenet nélkül elkezd egyáltalán nem reagálni és eltűnni tőlem. Ilyenkor még azt se tudom, hogy én bántottam meg, vagy mi.


Továbbá a lányok szívesebben elfogadják ugyanazokat az értékeket (Például egy film megnézése), ha nem én adom ezeket. Fél éve már meggyűlöltem a filmeket és a mozit is emiatt, pánikrohamot kapnék, ha egyedül kéne néznem egyet.


2015. ápr. 14. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Moziba randizni? minek?
2015. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mozis példa már a "járás"-nál volt. Ráadásul ő akarta, hogy menjünk. Ehhez képest ő volt a legjobban megsértődve, hogy sz*r volt a film, amit mellesleg ő választott és ezért rám haragudott meg
2015. ápr. 14. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
"Mi kell ahhoz, hogy saját magamon kívül egy lány is észrevegye az értékeimet és/vagy elfogadjon és olyannak szeressen, amilyen vagyok?" Próbáld fejleszteni verbális/nonverbális kommunikációd.
2015. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!