Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Arc (szem) vagy a test a...

Arc (szem) vagy a test a fontosabb? 23L

Figyelt kérdés

Ha magamat veszem alapul, nem vagyok egy piszkafa, de nagyon sok pasi megnéz. Az arcom állítólag szép (babarc), akkor ez annak köszönhetem?


Vagy hogy is van ez?


2015. ápr. 6. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A tekintet és a mosoly. Ezektől egyszerűen eltudok olvadni. :) 26/F
2015. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Először mindenképp a testalak. Nyilván egy tehervagon méretű koca arcára nem leszek kíváncsi.
2015. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A megmagyarázhatatlan kisugárzás a fontos. Lehet egy csaj 1000 embernek csúnya, de ha engem mégis valami megfog benne, azt úgy se lehet majd meghatározni.
2015. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Rsag ***** válasza:
Nálam az első mindig az arc és ha az tetszik akkor szinte mindegy hogy milyen a test :) Küldesz képet arról a babarcról?
2015. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem az egyik legfontosabb az utódnemzés egy kapcsolatban, így fontos szempont a hüvelyizomzat feszessége és a csipőlapátok szélessége.
2015. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálam nincs meg az egyik a másik nélkül, nem elég ha csak az egyik az.
2015. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!