Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen vagyok?

Figyelt kérdés
szeretem a filmeket foleg a horrort es a Sci-fit,baratsagis vagyok de azert megsem szikok hozza idegenekhez.Meresz tipus is vagyok,szeretek kitunni a tomegbol :) a zeneket imadom,rock,metal.popp meg renixek es ilyenek johetnek kiveve a Jazz :) barna szem es barna haj,felig spanyol vagyok de nem beszelek folyekonyan spanyolul,170cm magas es 56kg boxolni szoktam es imadok rajzolni es altalaban feketekbwn vagy feherba jarkalok,szoval az alapszinek tetszenek igazan,de ha kell kimegyek az utcara egy viritoszinu parokaban :D nem vagyok valami szepseg de szerintem csunya sem :) 14/l

2015. márc. 27. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
átlagos :)
2015. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Már csak ezzel a néhány sorral sikerült felidegesítened.
2015. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"nem vagyok valami szépség..."


ez egy érdekes mondat volt... mivel korban nem hiszem hogy összeillünk ezért nem én vagyok a te lovagod, de egy kép erejéig megsasolnálak...


viszont az nekem fura hogy szeretsz kitünni a tömegből, viszont egy csomo olyan tulajdonságot is felsoroltál ami jellemző rajtad kivül majdnem minden nőre... Szóval nem tudom... érdekes lánynak tünsz... :)

2015. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%

Rock, metal?

Szar ember vagy!

2015. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz, nem rossz :D Szeretem a spanyol nyelvet.
2015. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a helyes irasert ne haragudjatok csak telefonrol vagyom es fojton lefagy :/ ugy ertettem hogy kitunni a tomegbol hogy ha kell ossze vissza szorogatok csillamport vagy a nyilvanossag elott enekelni kezdek :D nyaron pl szivarvanyos volt a hajam :D
2015. márc. 27. 23:26
 7/13 Interferencia ***** válasza:
100%
Tökmindegy, 2 év múlva teljesen más leszel.
2015. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 23:26


na most már tényleg pattints nekem egy képet :)

2015. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 4

te bekaphatod!

2015. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Mert annak van értelme, hogy elkezdi kislányos hangal, utána hirtelen...wáááá...

Nagyon utálom;)

2015. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!