Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok...

Vannak itt olyan lányok akiknek nem a külső a legfontosabb, és szeretnének engem megismerni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, Debrecenből vagy környékéről írhattok..:)
2015. ápr. 5. 18:04
 1/9 anonim válasza:
szóval ronda vagy. akkor nem ismerkedek veled.
2015. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahogy gondolod..
2015. ápr. 5. 18:10
 3/9 anonim válasza:
tudnék egy párt, akik keresnek egy fiatal srácot, harmadiknak. a nő elég jól néz ki 29 éves. benne lennél?
2015. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első meg fiú(?) De rányitott a lányoknak szóló "üzenetre". Nem ítélem el a transzvesztitákat de te leállhatnál..végülis mindenki magából indul ki. Azért tartasz te mindenkit csúnyának.
2015. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan lányok, akiknek nem a külső a legfontosabb, nemhogy itt, hanem sehol sincsenek.
2015. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm nem, nekem csak egy átlagos barátnő kellene..

2015. ápr. 5. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre aztán várhatsz:D
2015. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok, akiknek nem a külső a legfontosabb (bár tény, olyat, hogy EGYÁLTALÁN ne legyen fontos, olyat keveset találni). De velük sem hiszem, hogy így érdemes kezdeni. Pozitívan állj hozzá magadhoz, ne első körben a negatívumod hangsúlyozd.


Az ismerkedés szakasza kicsit olyan, mint egy állásinterjú. Gyakorlatilag el kell adni magad. Csak nem munkaerőnek, hanem párnak. De állásinterjún se rögtön azzal kezded, hogy amúgy lusta vagy és nem értesz a feladathoz, amire jelentkezel... Az előnyeidet kell kihangsúlyozni, esetleg megemlítheted, hogy van ilyen vagy olyan hiányosságon, de érdemes külön kitérni a következő mondatban arra, hogy mit teszel ennek javítására (nem értesz az adott feladathoz- képzed magad, nem vagy egy Casanova- edzel, igyekszel odafigyelni az öltözködésedre, mittudomén).


De ha egyből azzal kezded, hogy csúnya vagy, akkor szerintem még azok a lányok sem fognak érdeklődni, akiket különben megnyerhetnél magadnak, mert rögtön a hátrányaiddal kezded. Kérdezd inkább azt, hogy van-e Debrecen környékén olyan lány, akit érdekel a madarászat, mert amúgy ez a hobbid, és szeretnél vele együtt madárlesre menni. Vagy mittudomén, bármilyen érdeklődési kör, erősség, amiben jó vagy, belevonni a hobbidba, satöbbi. Többre mész vele és előbb találsz olyan lányt, aki társad lesz, mintha azt várnád, hogy a "csúnya vagyok, de azért tudnék szeretni" jeligére tömegek jelentkezzenek.

2015. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Köszönöm, ez nem rossz ötlet :)

De részemről mondhatni felesleges..akivel beszélek az jól elvan velem, van aki mondja is h szimpatikus vagyok neki, meg nagyon jó belsőm van..de amint meglátnak jobbik esetben jön a válasz, h "bocsi nem jössz be" és ezzel el is tűnik..

2015. ápr. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!