Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg van olyan lány akinek...

Tényleg van olyan lány akinek nem a külső a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Talán nem vagyok annyira csúnya, nem erről van szó. Ha kiöltözöm akkor még 10-ből 7 pontot is adnék magamra kb. de valami más nem stimmel itt. Bárkivel beszéltem eddig, minden lány azt mondta, hogy szerencsés lesz az a lány aki a barátnőm lesz és irigylik, meg hogy aranyos vagyok, kedves stb.. mondjuk úgy a lányokkal valóban próbálok nőhöz méltón bánni de a való életben egyáltalán nem vagyok egy nyálgép. Mocskosul tudok szeretni, ez is igaz. Mégsem volt még soha szexuális kapcsolatom pedig aki picit is jobban ismer és lány, nagyon szeret. Legutóbbi hihetetlen élményem egy állásinterjú volt, ahol a HR-es hölgy megkérdezte, hogy van-e barátnőm mert annyira tetszett neki ahogy meséltem magamról :D Ez jól esett de az a helyzet, hogy van 1-2 dolog ami súlyos lelki problémákat okozott az életemben, viszont ezt nem mutatom és nem mondom senkinek. Soha. Egyik része a külsőmmel kapcsolatos, másik pedig gyerekkoromra vezethető vissza. Nem vagyok kövér. Viszont van egy másik nagy problémám amibe már kezdek belefáradni. Egy olyan betegség aminek nyoma van rajtam többé-kevésbé és már elég régóta harcolok vele de egyszerűen már kezdek belefáradni. Így szerintem soha nem lesz barátnőm. Ha pénzem lenne biztos könnyebb lenne de én csak egy egyszerű fiú vagyok aki nagyon tud szeretni és aki vágyik arra, hogy valaki őszintén szeresse. Van erre esély?

Ha van itt olyan lány, esetleg van kedve valakinek beszélgetni is? Nem mondom, hogy ismerkedni mert ezt nem várom el senkitől csak hogyha valakit érdekel a dolog, akár privátban is beszélgethetünk róla, ide nem fogom leríni ha nem baj.


Itt csak arra várok választ, hogy valóban van-e olyan lány akinek nem a külső az első.


További részletek privátban

20+ F


2014. máj. 22. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
naná [link]
2014. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 30as vagyok.
2014. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es ez nem volt valami biztató, nem pont így képzeltem el a jövőmet. De végül is mindegy.. ugyanott vagyok vele. Sehol. Én még úgy képzeltem el régen, hogy családom lesz. Hát így nem biztos :)
2014. máj. 22. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Hallod, ahogy a korombelieket nézem csak a körülöttem élőket ezek a 28-32 évesek , az 50%-nak van gyereke, és még annak a fele sem házas, 25%-uk egyedül van, 10%-uk komoly párkapcsolatban él (gyerek házasság nincs!) és 15%-uk teng leng 1-ik csajról a másikra.


Van akinek hamar összejön van akinek nem.

2014. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van olyan, csak a legtöbb pasi (tisztelet a kivételnek) úgy problémázik ezen a dolgon, hogy közben őt is a külső érdekli leginkább. Ez a több pénzzel több esélyem lenne hozzáállás meg hülyeség, hacsak nem a plázacicákra hajtasz. Ja, és a negatív hozzáállás sem dob sokat a dolgon.
2014. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azért. Ha több pénzem lenne, esélyem lenne meggyógyulni. Na mindegy. Egyébként nálam külsőre igen tág a tűréshatár, szóval akkor én lennék az egyik kivétel? :)
2014. máj. 22. 23:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Van. Nekem pl. apénz.
2014. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok éves tapasztalatom, hogy igen a külső a numero uno.

Gazdag családba születtem, ergo van pénzem, de előbb lettem lekoptatva mint ez kiderüljön. :D

2014. máj. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!