Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érdemes színésznővel...

Miért nem érdemes színésznővel randizni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy ribi
2015. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert gykn azt mondja 3 anonim!
2015. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne "érdemes"?? Pont ugyanúgy érdemes, mint bárki mással. Nem ezen múlik.
2015. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Színésznő vagyok. Nem, nem tv-s fajta, hanem színházi. Én ha visszatekintek az eddigi kapcsolataimra, randijaimra, akkor azt tudom elmondani, hogy azért 80%ban mi is ,,normálisak" vagyunk, mint az átlagos nők. De ott van az a 20% ami pedig totális káosz. Egyrészt a természetünk miatt, ami alapvetően minden színésznél hasonló (Értsd: Vagyok én, én, és én, aztán jöhetsz te is.) A másik pedig a be és kiláthatatlan munkarendünk. Hétfőtől-szombatig reggel 10-től este 10-ig bent vagy és dolgozol, tehát nem egy egyszerű dolog emellett fenntartani egy rendes kapcsolatot. Megoldható, sokan megoldják de tényleges alkalmazkodás mindig a nem-színházi ember részéről kell,hogy megtörténjen. :) Egyébként ha színésznővel kezdesz, általában 2 eshetőség van: vagy iszonyú mély, katarktikus és izgalmas kapcsolatotok lesz vagy iszonyú, borzalmas és pokoli veszekedésekkel átitatott.
2016. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!