Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Helyre lehet hozni, érdemes...

Helyre lehet hozni, érdemes nekem nyitnom először?

Figyelt kérdés

Van egy személy.. régen 5 évvel ezelőtt nagyon jóban voltunk, fiatalbb nálam egy évvel és fiú. Amikor megismertem teljesen másképp nézett ki, kevésbé volt igényes, nem ügyelt a kinézetére stb. aztán jóba lettünk, legjobb barátok voltunk, mindent elmondtam neki, nagyon sokat beszélgettünk és ha gáz volt mindig mellettem volt stb. De aztán ő többet érzett mint én, mondtam hogy nem az esetem, nekem fontos hogy egy fiú odafigyeljen magára.. amikor ezt írtam elköszönt, majd két hónapig nem írt, hiába kerestem, és két hónap múlva találkoztam vele mert kért tőlem egy szivességet. És lefogyott, és megkérdezte hogy így már e?. Megint jóba lettünk, mellettem volt végig mindenben, szakítások után is aranyos volt, meg támogatott és a végén tényleg az volt hogy végre valaki aki törődik velem.. és úgy voltam vele hogy megpróbálhatnánk együtt DE féltem a többiek véleményétől, plusz legjobb haverok az osztálytársaimmal, mivan ha kibeszélik azokat amik kettőnk közt folynak.. úgyhogy visszaléptem hogy mégsem szeretnék semmit, aztán a haverja beszélt a fejemmel és (másfél év!) után arra jutottam hogy oké belemegyek.. és mire eljutottam a döntésig közölte velem, hogy elege volt, többet nem vár rám örökké várt stb. És itt összevesztünk. Plusz az incidens után voltunk közös bulikon ahol nagyon flegmán, bunkón beszélt velem.Azóta nem beszélünk 4 éve.. csúnyán váltunk el. De ma láttuk egymást az utcán.. összenéztünk.. és eszembe jutott hogy jó lenne újból együtt időzni.

Mit ajánlotok? 20/L



2015. ápr. 3. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Kétszer elutasítottad, plusz másfél év alatt nem tudtad eldönteni, hogy mit akarsz, ne csodálkozz, hogy nem várt rád. Ha gondolod, próbálj meg beszélni vele, de ne lepődj meg, ha leráz.
2015. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én férfi vagyok (40), de messziről kerülöm az ilyen nőket mint te. Volt kitartása a srácnak,többször is próbálkozott,de te elutasítottad. Nekem a hátam közepére sem kellenél az biztos!

Ez a hajó már elment ,ne reménykedj. Ha újra összejönnétek is,szerintem egy se vele se nélküle jellegű kapcsolat alakulna ki belőle,ami újabb szakításokhoz vezetne.

2015. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!