Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titeket is mennyire zavar az...

Titeket is mennyire zavar az ha még az elején megszakítanak veled minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve történt, hogy egy nagyon szép lányt megláttam az egyik FB csoporton. Gondoltam rá írok beszélgettünk egy jót nem nyomultam csak simán beszélgettünk. Később eltűnt a FB-ről.

Kiderült, hogy letiltott de, hogy miért fogalmam sincs. Mivel élőben is láttam néhányszor de akkor még nem ismertem, megvártam és próbáltam beszélni vele, arra voltam kíváncsi, hogy mi rosszat tettem vagy mondtam és el akartam hívni kávézni de ő csak odabökött néhány szót és elviharzott.

Újabban nem látom a környéken, nem tudom ha miattam kerüli e azt a helyet. :(.


Az óta próbálkoztam már másnál is nem vagyok 100%-oson leragadva nála de...

Valami nem hagy nyugodni belül, mérhetetlen vágyat érzek legalább azért, hogy szóba aljon velem, hogy meg tudjam mi a baja és beszélgetni is szeretnék vele tovább nem csak azért, hogy feltétlenül a barátnőm legyen.


Veletek történt e hasonló? Éreztetek e már így?


2015. márc. 31. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csináltam hasonlót. Nem kíváncsi rád, ennyi. Hagyd szépen békén.
2015. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:
A helyedben nem kajtatnék egy olyan csaj után, akiben annyi tartás sincs, hogy közölje, hogy nem akar veled beszélgetni. Ez a szó nélkül letiltás olyan óvodás dolog.
2015. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!