Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Legjobb baratságból szerelem?...

Legjobb baratságból szerelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, akivel már legalább 4 éve nagyon jo barátságban vagyunk - a legjobb a barátom.

Az utóbbi nehány hónapban valahogy máshogy néztem rá, mint ahogyan eddig - szerintem többet érzek iránta, mint barátság !


Nem tudom, mi tévő legyek! Nem tudom, hogy ő viszonyozná-e ezt az érzést. Szokta mondani nekem, hogy szeret, meg hogy én vagyok neki az egyetlen, de ezek után mindig hozzátette, hogy mint barát.

Megbízunk egymásban, keressük egymást, meg egy idő után nekem mar nagyon hiányzik, meg ő is azt mondta, hogy en is neki...


Nem tudom, mit tegyek. Elmondjam neki?


Multkorában elmondta, ki tetszik neki... Ilyenkor inkább hagyjam az egészet? Vagy mondjam el inkább neki?


Nem szeretném, hogy a barátságunk menjen erre az egészre!


Nagyon köszönöm! 15/F



2015. márc. 29. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az esetleges következményekkel tisztában vagy, neked kell meghozni a döntést
2015. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veteran1978 ***** válasza:
Ha ezt elmondod neki,szerintem rámegy a barátságotok!
2015. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Piftám válasza:
Ismerős a helyzet, voltam én is így régebben. Elmondtam a csajnak, összejöttünk, együtt voltunk pár hónapot, dobott, volt 2 másik pasija, aztán 3 hete elköltözött az ország másik végébe. Happy end. Nyugodtan mondd el neki te is. :D
2015. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Scooty válasza:

El bírnád veszíteni?

Ha ebbe belegondoltál és a válasz nem, akkor inkább legyél mellette mint egy barát. Barátságból lehet szerelem, de visszafelé csak különleges esetekben működik és a bizalmat itt se sikerül teljesen visszaépíteni.

2015. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!