Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismeretlen lányt sulibálra...

Ismeretlen lányt sulibálra elhívni hülyeség?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon régóta tetszik. Próbálgattam szemezni vele és mintha enyhe jele lett is volna a visszaigazolásnak ,de ebben az az egyik ,hogy nem is vagyok biztos, a másik meg ,hogy már rég történt (3-4 hónapja). Azóta én mindig keresem a tekintetemmel ,de semmi viszonzás :( Megszólítani nem vagyok elég tökös ,meg amúgy is 2 évvel fiatalabb nálam (én 11. , ő 9.évfolyamos) és így nem nagyon vannak közös ismerőseink ,akik által meg tudnám ismerni. Ez a bál pont kapóra jön úgy érzem ,mert végre lesz valami alibim amivel odamehetek hozzá.

Szóval igazából az lenne a kérdésem ,hogy ez mennyire etikus dolog egyáltalán? És ti csajok ,hogy reagálnátok le egy ilyen dolgot ,hogy gyakorlatilag egy vadidegen fiú (hozzáteszem nem tartozom a suli népszerű fiúi közé ,mert nem vagyok elég SWAG :'( ) odamenne hozzátok és elhívna titeket?

Ja és azt hozzátenném ,hogy az elmúlt időben egy bizonyos fiúval elég sokat mászkált együtt szóval lehet már késő és már az övé a szíve. Tanácstalan vagyok ,hogy mit tegyek és ,hogy pontosan mit is mondjak neki.



2015. márc. 26. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hajráá. nem fog elhajtani megnyugodhatsz.
2015. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hívd el, csak siess! Nehogy valaki beelozzön. Szedd össze a gondolataidat és menj oda hozzá szünetben. Legyél kedves, dicsérd meg a haját vagy a ruháját. Aztan kérdezz rá lényegretörően.
2015. márc. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindenképp hívd el. Hidd el a lányok elolvadnak, ha egy udvarias, kedves srác invitálja őket. Sokan buknak azokra, akik nem a SWAG- ekheh tartoznak.( nézz utánna, minek a rövidítése a szó, és örülsz, hogy nem vagy közöttük :)
2015. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos? végül elhívtad? :)
2015. ápr. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!