Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik ismerkedos oldalon...

Melyik ismerkedos oldalon vannak kevesbe szerencsetlen emberek? Anotalk, chat.hu, ismeretlenek?

Figyelt kérdés
mondjuk nem ilyen tizennegy eves kamszexelo tinifiukra vagyom meg lajkehes kislanyokra, hanem olyan emberre, akivel normalisan el lehet beszelgetni

2015. márc. 17. 11:31
 1/7 A kérdező kommentje:
19/L, ez mindig lemarad
2015. márc. 17. 11:35
 2/7 anonim ***** válasza:
itt inkább, bár ritka aki értelmes de jobb mint a chat.hu
2015. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

elittars

Mondjuk az meg tele van sznobokkal, akik soxor még hülyébbek tudnak lenni a chat.hu-s tizenéveseknél.

2015. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A chat.hu-n nagyon sok aberrált ember van. Oda főként szex témákról járnak fel beszélgetni. Én 1x regisztráltam, de egyből töröltem is magam. Szóval ha értelmes beszélgetésre vágysz, oda semmiképp ne regisztrálj :)
2015. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Telefonon keresztül?

Pl a MobiLove társkeresőt felejtsd el!

FULL degeneráltak. Bár tény és való, hogy éjjel-nappal vannak rajta, de tré az egész.



wline.hu

Természetesen idióták itt is vannak, de ez kúltúráltabb.

Van játék, fórum, vicctár, jó pár szoba, vegyes korosztály, telóról is fut meg gépről is.

2015. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha az idiótákat akarod kiszűrni, akkor egyrészt unalmas lesz az egész, vagy ha másfajta idiótákat akarod kiszűrni, akik csak dugni akarnak, azt meg nem lehet, csak megismeréssel sztem. mindenhol vannak mindenféle típusú emberek, ne várj csodát sehol sztem, én javasolnék egy oldalt, de az nem tetszene tutira.
2015. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azert leirhatod en kivancsi vagyok
2015. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!