Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15 éves létemre tesztek egy...

15 éves létemre tesztek egy 19 éves lánynak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hallottam hogy a lányok nagyon érzékenyek az illatokra, gondoltam kipróbálom és elmentem venni egy jó kis férfi parfümöt magamnak. Másnap reggel befújtam vele magamat de nagyon erősen, és elindultam a buszmegállóba, suliba. Ott állt egy eszméletlen jó csaj(19) tudom hogy ki többször is láttam, és pont úgy sikerült elhelyezkednem hogy az erős parfüm illatot a szél felé fújja. Erre elkezdett forgolódni majd rájött hogy tőlem jön az illat és végig engem nézett a szeme sarkából és rám is mosolygott egyszer. A buszon pedig érezhetően zavarban volt amikor mellette álltam meg. Én is eléggé zvarba jöttem hogy lehetséges hogy ezt a trüköt sikerült egy 4 évvel idősebb lánynál megvalósítanom. A lényeg: lehet nála esélyem?:D

2015. márc. 25. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak röhögött rajtad, hogy most ismerkedsz a parfümökkel.
2015. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van nála esélyed igen, kérdezz rá :)!

Vagy lehet ,hogy csak azon mosolygott ,hogy agyonpacsuliztad magad :D

2015. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak meg volt lepődve hogy honnan a f'szból jön ez a büdös!
2015. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon el volt találva az a parfüm,akkor lehet :)
2015. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tesztek xdd
2015. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaja, tetszel neki :-D

De ne fújd agyon magad, csak egy spriccentésnyi is elég, különben nagyon érezhető :-\ és az pl nekem gusztustalan

2015. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!