Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Hogyan ismerkedjek...

Fiúk! Hogyan ismerkedjek lányokkal? Mit mondjak nekik ha oda akarok menni beszélgetni egy ismeretlenhez vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Nem tudok semmit az ismerkedésről. Sokszor láttam már szimpatikus hölgyet de sosem mentem oda hozzájuk mert nem tudtam mit mondjak nekik vagy ilyesmi, meg hogy később ha esetleg már beszéltünk hogy hívjam el randira meg hova és ott mit csináljunk stb.

Szóval semmit sem tudok ebből az egész folyamatból. El tudná valaki részletesen magyarázni nekem?



2015. márc. 24. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
pl. Odamész és megkérdezed: Szevasz, van nálatok terasz?
2015. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkönnyebb a barátaidon keresztül ismerkedni
2015. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha én önmagam szeretnék pl suliban vagy buszon vagy akár az utcán akkor hogyan?
2015. márc. 24. 16:03
 4/4 anonim válasza:

pl: odamész és megszolitod

-szia! Nagyon megtettszettél és gondoltam ide jövök megkérdezni hogy lenne-ekedved ismerkedni vagy megadnád-e a facebookodvagy a teloszámod

szeintem ebböl már tudsz kiindulni

egy pár javaslat még:ha leakar rázni akkor érts a szóboí és ne nyomulj és ne nagyon legyél akaratos de határott voszont legyél

2015. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!