Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitől félek? Akarok egy fiút...

Mitől félek? Akarok egy fiút de nem merek vele kikezdeni, pedig 100% hogy akkor össze jönnénk, de valamiért nem merek, még sose volt pasim talán azért?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 08:12
 1/9 anonim válasza:
Szia! Mennyi idős vagy?
2015. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet a visszautasítástól félsz, vagy az újtól. Másrészt a korod függvényében ez nem biztos, hogy baj. Mennyi idős vagy?
2015. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16 leszek pénteken
2015. márc. 10. 08:41
 4/9 anonim válasza:
a fiú hány éves?
2015. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő novemberben lesz 16
2015. márc. 10. 10:43
 6/9 anonim válasza:
biztos félénk ő is, lépj te!
2015. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy már egyszer elhívott randira, de nemet mondtam neki, azóta megpróbáltuk újra kezdeni az egészet, de nem tudom..azt mondtam neki hogy csak barátok legyünk...pedig én is szeretném, de valamiért mégis ...nem tudom mi ez az érzés, lehet hogy még nem állok készen, nem tudom :(
2015. márc. 10. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy nem vagy még elég érett egy kapcsolathoz. Ezzel nincs semmi gond, egyszerűen nem kell erőltetni.
2015. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem vagy még elég érett egy kapcsolathoz, de azért ismerkedni már lehet.

Beszélgess el ezzel a fiúval, és mondd meg neki, hogy neked még korai lenne a közelebbi ismerkedés, de szívesen beszélgetsz vele.

Aztán majd meglátjátok, hogyan alakulnak a dolgok.

Semmibe nem kell beleugranod, amit még korainak érzel. A fiúk türelmesek, ha úgy érzik, hogy jól alakulnak a dolgok. De ne hazudj neki, azt nem szeretik!

2015. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!